Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara'da SCW STİCKER Arıyorum

Tra4nce

Kayıtlı Üye
Ankara'da SCW STİCKER Arıyorum :) kentpark avmde calisiyorum alabilecegim bi yer varmi ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben İstanbuldayım şuan. Bayram bitince Ankara'ya dönecegim. ODTÜ'de okuyorum. Siz Ankara'dan halledemezseniz eğer ben dönmeden buradan bir sticker alırım. Kentpark zaten dibimde :) Paslaşırız..

Ben İstanbuldayım şuan. Bayram bitince Ankara'ya dönecegim. ODTÜ'de okuyorum. Siz Ankara'dan halledemezseniz eğer ben dönmeden buradan bir sticker alırım. Kentpark zaten dibimde :) Paslaşırız..

Geldiniz mi :) Ankara'ya

Geldiniz mi :) Ankara'ya
Abi yarın yola çıkıyorum. Ben İst dışındaydım bugün döndüm ve sticker olayını unutmuşum tamamen. Varsa İstanbulda yarın alabilecegim biri ayaküstü alayım gelirken.
Ya da Ankara sorumlumuz bakarsa yardımcı olur ..

Abi yarın yola çıkıyorum. Ben İst dışındaydım bugün döndüm ve sticker olayını unutmuşum tamamen. Varsa İstanbulda yarın alabilecegim biri ayaküstü alayım gelirken.
Ya da Ankara sorumlumuz bakarsa yardımcı olur ..

Ankara sorumlusu kim :)

Geri
Üst Alt