Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara'da Roll için 200+ HP araçlar arıyoruz!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Arkadaşın 1999 GC8 ile denemek için chipsiz Leon Cupra, chipli Ibiza Cupra, Golf GT, chipli Scirocco vs. arıyoruz. Filtre-egzoz önemli değil.

GC8'de ki specler;

*Stock turbo 1.1bar
*Filtre
*Egzoz vs.

Ankara'da arıyoruz araçları. Teşekkürler...

Ankarada bir arkadaşımda clio RS var ama yetmez sanırım 180hp ne idi yanılmıyorsam

merhaba subarunun sahibi benim. birkac malzeme eksikti onları tamamladım bakım yapıldı suan eski halinden cok daha iyi yuruyor..
rsle denedim biliyorum gidisini o yuzden gerek yok :)
205te neler var?

merhaba subarunun sahibi benim. birkac malzeme eksikti onları tamamladım bakım yapıldı suan eski halinden cok daha iyi yuruyor..
rsle denedim biliyorum gidisini o yuzden gerek yok :)
205te neler var?

Sitemizin kuralı olarak sizi üyelerimiz bölümünden açacağınız bir konu başlığı ile tanıyabilirmiyiz?..

yokmu ankarada denemek isteyen seat.........

kuzenimde e350 cdi 4matic vardı ama denermi bilmem :D

bende konusu açılmışken yazılımlı,cip filtre egzoz olabilir ,en aşşağı yazılımlı 122-125 tsi larla denemek istiyorum.yalnız bu araçlarda birde 18 jant olmalı ki şartları anca dengeleyelim.varsa ankarada uygun bir zamanda deneyebiliriz.

dostlar yanlış anlamayın ama ben hiç bir üyemizin deneme amaçlıda olsa buraya konu açıp kişi aramasına site içerisinde karşıyım yönetim olarak kararımızdır konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt