Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankarada egzozcu ?

onurcicek

Kayıtlı Üye
Yarın arabamın orta susturucusunu kaldırmak istiyorum ankarada bildiğiniz iyi ve uygun fıyatlı egzozcu varmı ?

koç egzost nevzat usta işini güzel yapar, ben daha geçen hafta ortayı aldırdım 50 tl gibi bişey verdim. daha uygun istiyosan çapur egzost var orada iyidir. ikiside şaşmazda, çapur şaşmazdan batıkente giderken köprüyü geçimnce 2. ışıkların orda sağda.

koç egzost nevzat usta işini güzel yapar, ben daha geçen hafta ortayı aldırdım 50 tl gibi bişey verdim. daha uygun istiyosan çapur egzost var orada iyidir. ikiside şaşmazda, çapur şaşmazdan batıkente giderken köprüyü geçimnce 2. ışıkların orda sağda.

peki bu kancalı felan dıolar oylemı yaptırdın tekrar takmak ıstesek kolay takabılmek için bide memnunmusun durumdan ?

peki bu kancalı felan dıolar oylemı yaptırdın tekrar takmak ıstesek kolay takabılmek için bide memnunmusun durumdan ?

direk ortayı dibinden kestiler araya boru kaynattılar, cupraya yaptırdım ses baya güzel oldu bende, 1.2 de yanlız performans kaybı olur diyolar denemediğim için bilemiyorum ama, son iptali veya sona egzost alsan daha iyi olur. Benim eski aracım 1.2 tsi leondu sona egzost almıştım sesi fena değldi :)

direk ortayı dibinden kestiler araya boru kaynattılar, cupraya yaptırdım ses baya güzel oldu bende, 1.2 de yanlız performans kaybı olur diyolar denemediğim için bilemiyorum ama, son iptali veya sona egzost alsan daha iyi olur. Benim eski aracım 1.2 tsi leondu sona egzost almıştım sesi fena değldi :)

anladım kardeşim :) teşekkür ederim

Ben çopurda yaptırdım orta susturucu iptalini şaşmazda öneririm.

fiyatı nedir dostum ? bide kaynakmı yaptı

50 lira demişti biraz daha düştü.

Kaynak tabi başka yapılış şekli var mı ? Bilmiyorum.
Kaynak olsun fabrikadan da kaynaklı geliyor zaten sıkıntı yok. İçin rahat olsun. Yaptır taktır söktür nolacak.

50 lira demişti biraz daha düştü.

Kaynak tabi başka yapılış şekli var mı ? Bilmiyorum.
Kaynak olsun fabrikadan da kaynaklı geliyor zaten sıkıntı yok. İçin rahat olsun. Yaptır taktır söktür nolacak.
bugun yaptırdım teşekkur ederim ses bekledıgım kadar fazla değişmedi :) susturucu çıktıgında çalıştırdım arabayı baya gürültülü bi ses vardı orta boruyu kaynatınca azaldı :D

bugun yaptırdım teşekkur ederim ses bekledıgım kadar fazla değişmedi :) susturucu çıktıgında çalıştırdım arabayı baya gürültülü bi ses vardı orta boruyu kaynatınca azaldı :D

Bende de tam tersi. Bekledigimden güzel ses aldım. Tok ses. 1.2-1.4 motordan belki de.
Borunun çapını ne kadarlık taktı ?

Geri
Üst Alt