ankarada cupra lipi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ankarada cupra lipi

kng60

Kayıtlı Üye
ankarada cupra tampon altı lipini arıyorum. bütün servislere gittim. lipi bulamadılar. benden öncede parça koduyla bi çok arkadaşın sorduğunu ona ragmen bulamadıklarını söylediler. ankarada orjinal lip bulabileceğim yer varsa yardımcı olursanız sevinirim.keyifli forumlar:)

mehmetelt

Kayıtlı Üye
seat ata kapanmadıysa orda semih bey var. seat yedek parçada. o çok iyi bilir o parçayı. ben daha önce ankara seat atadan 2 kez aldım lip

mehmetelt

Kayıtlı Üye
Ata da semih bey vardı. hem çok bilgili hemde çok ilgili bir kişiydi. aradığın bir parçayı bilmiyorum demezdi. mutlaka bulur yoksada getirtirdi. ben taa buralardan telefonla arardım bana çok güzel yardımcı olurdu. bir kez bile yoğunum sonra arayın dememiştir.

igci_01

Kayıtlı Üye
Ata da semih bey vardı. hem çok bilgili hemde çok ilgili bir kişiydi. aradığın bir parçayı bilmiyorum demezdi. mutlaka bulur yoksada getirtirdi. ben taa buralardan telefonla arardım bana çok güzel yardımcı olurdu. bir kez bile yoğunum sonra arayın dememiştir.
abi servis hangisi olursa olsun ne kadar kötü olursa olsun görüştüğümüz temsilci ve onla olan iletişimimiz ne kadar iyi olursa herşeyi yapıyolar ve yaptırabiliyoruz mesela ankarada doğuşu çok seven yoktu ama benimdaha parça fiyat işçilik konusunda sorun yaşamışlığım yoktur ilgi alaka da yerinde bazen tanımayanlar çıkıor onlarada biraz dişimizi gösterince düzeliyor abi ama atada genelolarak iyiymiş artık ataya gidenler aydoğanları deneyecek olmadı el mecbur doğuş:)

samiramist

Kayıtlı Üye
yalan söylemişler biz parça numarasını vermiştik ve çıkmıştı doğuş otoda