Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ankara'da araç ses yalıtımı

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında hhozturkk tarafından paylaşıldı.

1. hhozturkk

hhozturkk SCW Üyesi

78
    25
    18
    ankara'da araç ses yalıtımı yapan bildiğiniz bi yer var mı? yalnız tabi işinin ehli olacak (araç içini söküp takmada özellikle) aracın tabanına, tavanına, bagajına, kapılarına, motorla ön göğüs arasına ve davlumbaz içlerine bitüself ve firex veya dynamat uygulayabilecek, hatta forumdan bu işlere eli yatkın bi arkadaşımız olsa bi çok kişi bunları yaptırmak için sıraya girer diye düşünüyorum.

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Ben kendi aracıma kendim yaptım fakat saydığınız kadar detaylı değil tabi birde hakikaten zor iş o saydıklarınız öyle bir iki günde de bitmez kolay kolay... Ama yapınca on numara olur.. Bulursanız yapan biryer burda da paylaşın faydalanır arkadaşlar :eek:key:

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.361
    113
    würth marka ses yalıtımını düşünün derim ;)

4. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Abi hic ses istemiyorsunuz siz araba kullanıyorken. Arabayı kullandıgınızı hıssetmiyceksiniz ne anlamı kalıcak hırlamassa. :D

5. hhozturkk

hhozturkk SCW Üyesi

78
    25
    18
    inşallah buluruz, tabi forumda benden daha fazla bulma imkanına sahip arkadaşlar da el atarsa daha güzel olur sanırım :)

6. hhozturkk

hhozturkk SCW Üyesi

78
    25
    18
    evet marka olarak kullanılabilir tabi ama daha önemlisi uygulamayı yapacak yer ve ustayı bulmak gerek

7. hhozturkk

hhozturkk SCW Üyesi

78
    25
    18
    sadece leonun şu malum seslerini kesmek istiyorum, yoksa motorun benle konuşması çok hoşuma gider tabi ki :)

8. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Bence bu kadar detaylı olmasına gerek varmı? Bagaj kapı ve taban yeterli olur gibime geliyor on kısıma bence hiç girmeyin ki mekanik aksamın her türlü sesini duymak gerekli diye düşünüyorum..Naçizane fikir beyanında bulundum ama elbet siz bilirsiniz..
    Temiz işçiliği olan yer bulunursada sonuç mükemmel olacaktır..

9. hhozturkk

hhozturkk SCW Üyesi

78
    25
    18
    tabi yeterli olur, uygulamayı yapacağımız yerler değişebilir, dediğim gibi önemli olan temiz işçiliği olan usta bulmak

Bunu beğendi. arthur bunu beğendi.
  10. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    kardeşim yazın benkendim yapacagım eger gelirsen senin kinide aradan çıkarırız .[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] den ilham aldım yaparken onuhabire rahatsız edecegim tabi kızmassa:eek:

Çöllü ve errttann bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş