Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ankara'da araç ses yalıtımı

hhozturkk

Kayıtlı Üye
ankara'da araç ses yalıtımı yapan bildiğiniz bi yer var mı? yalnız tabi işinin ehli olacak (araç içini söküp takmada özellikle) aracın tabanına, tavanına, bagajına, kapılarına, motorla ön göğüs arasına ve davlumbaz içlerine bitüself ve firex veya dynamat uygulayabilecek, hatta forumdan bu işlere eli yatkın bi arkadaşımız olsa bi çok kişi bunları yaptırmak için sıraya girer diye düşünüyorum.

ankara'da araç ses yalıtımı yapan bildiğiniz bi yer var mı? yalnız tabi işinin ehli olacak (araç içini söküp takmada özellikle) aracın tabanına, tavanına, bagajına, kapılarına, motorla ön göğüs arasına ve davlumbaz içlerine bitüself ve firex veya dynamat uygulayabilecek, hatta forumdan bu işlere eli yatkın bi arkadaşımız olsa bi çok kişi bunları yaptırmak için sıraya girer diye düşünüyorum.

Ben kendi aracıma kendim yaptım fakat saydığınız kadar detaylı değil tabi birde hakikaten zor iş o saydıklarınız öyle bir iki günde de bitmez kolay kolay... Ama yapınca on numara olur.. Bulursanız yapan biryer burda da paylaşın faydalanır arkadaşlar :eek:key:

würth marka ses yalıtımını düşünün derim ;)

Abi hic ses istemiyorsunuz siz araba kullanıyorken. Arabayı kullandıgınızı hıssetmiyceksiniz ne anlamı kalıcak hırlamassa. :D

Ben kendi aracıma kendim yaptım fakat saydığınız kadar detaylı değil tabi birde hakikaten zor iş o saydıklarınız öyle bir iki günde de bitmez kolay kolay... Ama yapınca on numara olur.. Bulursanız yapan biryer burda da paylaşın faydalanır arkadaşlar :eek:key:

inşallah buluruz, tabi forumda benden daha fazla bulma imkanına sahip arkadaşlar da el atarsa daha güzel olur sanırım :)

Bence bu kadar detaylı olmasına gerek varmı? Bagaj kapı ve taban yeterli olur gibime geliyor on kısıma bence hiç girmeyin ki mekanik aksamın her türlü sesini duymak gerekli diye düşünüyorum..Naçizane fikir beyanında bulundum ama elbet siz bilirsiniz..
Temiz işçiliği olan yer bulunursada sonuç mükemmel olacaktır..

Bence bu kadar detaylı olmasına gerek varmı? Bagaj kapı ve taban yeterli olur gibime geliyor on kısıma bence hiç girmeyin ki mekanik aksamın her türlü sesini duymak gerekli diye düşünüyorum..Naçizane fikir beyanında bulundum ama elbet siz bilirsiniz..
Temiz işçiliği olan yer bulunursada sonuç mükemmel olacaktır..

tabi yeterli olur, uygulamayı yapacağımız yerler değişebilir, dediğim gibi önemli olan temiz işçiliği olan usta bulmak

tabi yeterli olur, uygulamayı yapacağımız yerler değişebilir, dediğim gibi önemli olan temiz işçiliği olan usta bulmak
kardeşim yazın benkendim yapacagım eger gelirsen senin kinide aradan çıkarırız .[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] den ilham aldım yaparken onuhabire rahatsız edecegim tabi kızmassa:eek:

Geri
Üst Alt