Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ankara'da araç ses yalıtımı

ankara'da araç ses yalıtımı yapan bildiğiniz bi yer var mı? yalnız tabi işinin ehli olacak (araç içini söküp takmada özellikle) aracın tabanına, tavanına, bagajına, kapılarına, motorla ön göğüs arasına ve davlumbaz içlerine bitüself ve firex veya dynamat uygulayabilecek, hatta forumdan bu işlere eli yatkın bi arkadaşımız olsa bi çok kişi bunları yaptırmak için sıraya girer diye düşünüyorum.
kardes evet soyledıklerın yapılsa cok guzel olur. ama bence arabayla okadar oynatma. hele helele arabanın elektronık aksamının oldugu yerlere mekanik aksamın oldugu yerlere hıc dokundurma . camurluklar bagaj arka koltuk altı yeterlı olur bence. okadar oynatırsın bı arıza verır canını cok sıkar sonra arabandan sogursun. ben bi film taktırdım ıkı gundur yagmur sensoru fıtık etti beni :( arızalandı habire yagmur var zannediyor :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Aracı modlayacagiz diye cok kurcalamamaktan yanayım. Eğer gercekten güveniyorsanız kendinize ya da ustanıza tamam; aksi halde inanın keyfiniz fAzlasiyla kacabilir

kardeşim yazın benkendim yapacagım eger gelirsen senin kinide aradan çıkarırız .@Çöllü den ilham aldım yaparken onuhabire rahatsız edecegim tabi kızmassa:eek:

ne demek abi.. bakalım benimde yaza Davlumbazlarla ilgili bi çalışmam olcak.. bi memlekete gideyim..

Geri
Üst Alt