Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ankara yetkili servis

kartalca60

Kayıtlı Üye
arkadaşlar seat ibiza 1.4 style aracımın 30bin bakımı için ankarada yetkili servis arıyorum...ankarada bulunan yetkili servislerden hangisi daha iyidir...il dışından gideceğim ve bir günde teslim ederler mi arabamı?teşekkürler şimdiden...
AYDOĞANLAR OTO SANAYİ SİTESİ GİRİŞİ 6. CAD. NO: 9-A GÜVERCİNLİK
DOĞUŞ OTO FATİH SULTAN MEHMET BULVARI NO:289 06790 ETİMESGUT-ANKARA
DOĞUŞ OTO ÇANKAYA KONYA YOLU NO : 179 BALGAT
bu üçünden hangisi daha iyidir arkadaşlar bilgisi olan lütfen yardımcı olsun

arkadaşlar seat ibiza 1.4 style aracımın 30bin bakımı için ankarada yetkili servis arıyorum...ankarada bulunan yetkili servislerden hangisi daha iyidir...il dışından gideceğim ve bir günde teslim ederler mi arabamı?teşekkürler şimdiden...
AYDOĞANLAR OTO SANAYİ SİTESİ GİRİŞİ 6. CAD. NO: 9-A GÜVERCİNLİK
DOĞUŞ OTO FATİH SULTAN MEHMET BULVARI NO:289 06790 ETİMESGUT-ANKARA
DOĞUŞ OTO ÇANKAYA KONYA YOLU NO : 179 BALGAT
bu üçünden hangisi daha iyidir arkadaşlar bilgisi olan lütfen yardımcı olsun
1 saat bilemedin 2 saat sürer :)..30 bin bakımı dediğiniz şey yağ ve filtrelerden ibaret +peryodik bakım bişi varmı diye aracınıza bakarlar eksik bişi varsa söylerler hepsi bu.bana göre konuya gör ekonuşuyorum hepsi iidir.haa ağır bakımların vardır o farklı konu.yağ haric geri kalanları kendim bakım yapıyorum.önemli bişi oldu mu ustaya gösteriyorum...geçmiş olsun

1 saat bilemedin 2 saat sürer :)..30 bin bakımı dediğiniz şey yağ ve filtrelerden ibaret +peryodik bakım bişi varmı diye aracınıza bakarlar eksik bişi varsa söylerler hepsi bu.bana göre konuya gör ekonuşuyorum hepsi iidir.haa ağır bakımların vardır o farklı konu.yağ haric geri kalanları kendim bakım yapıyorum.önemli bişi oldu mu ustaya gösteriyorum...geçmiş olsun
kardeşim ankarayı çok bilmediğim için bazı forumlarda aydoğanlara gitmeyin filan denilmiş...çankayaya yoğun diyenler var...normal periyodik bakım işte bakalım birisine karar vereceğim

30.000 bakımını ankara aydoğanlar da ve doğuş otoda yaptırabilirsiniz. İkisininde kalitesi aynıdır fakat sizin önceliğiniz randevu ve zaman olmalı hangisi daha erken teslim ediyorsa onu tercih edin bence.

Randevulu giderseniz atıyorum sabah 9 da verince öğleye doğru 11 ya da 12 de alıyorsunuz aracı.
Filtreler - yağ ve buji değişiyor 30 binde. Bu da ortalama 450 civarı tutar sanırım...
Telefonla sorun hangisi uygun zaman veriyorsa o size uygundur :)

Randevulu giderseniz atıyorum sabah 9 da verince öğleye doğru 11 ya da 12 de alıyorsunuz aracı.
Filtreler - yağ ve buji değişiyor 30 binde. Bu da ortalama 450 civarı tutar sanırım...
Telefonla sorun hangisi uygun zaman veriyorsa o size uygundur :)

o dediklerinin hepsini işçilik dahil 150 tl ye değiştirdim. 0 araba zor zanaat.allah kolaylık versin.:):)

Şef Otomotiv

Oto Tamirhanesi

İnönü Mh., 06370 Ankara

(0312) 278 7851

Merhabalar,.Muhammed usta var, 10 numara iscilik ve uygun ucret alirlar. Tavsiye ederim, ben surekli oraya goturuyom hic bi sorunla karsilasmadim, tavsiye.edeerim

Geri
Üst Alt