Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara-Yazılım attırmak için yer öneri lütfen.

bugün geçti ama yarın BOOSTER Performance erhan ustanın yanındayım aksaraydan gitcem yazılım da indirim varmış bu hafta için geçerli 650 tl den 500 tl ye düşmüş...
(umarım fiyat vermemde bi sakınca yoktur.) Şimdiden bir heyecan sardı desem yeridir...:)

bugün geçti ama yarın BOOSTER Performance erhan ustanın yanındayım aksaraydan gitcem yazılım da indirim varmış bu hafta için geçerli 650 tl den 500 tl ye düşmüş...
(umarım fiyat vermemde bi sakınca yoktur.) Şimdiden bir heyecan sardı desem yeridir...:)

Biraz önce bize yok mu diye aradım :) Bu hafta sadece 1.4TDI içinmiş. Fiyat çok güzel düşünenler kaçırmasın.

Ve nihayetinde sabah yazılım yüklendi:)
Fark ne mi... alt devirler çok çok iyileşti üst devirlerde tabii aynı orantıda son hız yine aynı yine 200 dedi 201 demiyor :/ ama kalkış hızlanma süper oldu şiddetle tavsiye ediyorum :);)

Ben çok merak ediyorum farkını keşke deneseydik öncesi sonrası farkı görürdük

Arkadaşlar bu yerde aracıma yazılım yaptırmak istiyorum. Orta susturucu iptalim de var. 140-145 hp gibi bir değer alırız dedi.
Yaptırdıktan sonra pişman olur muyum ? Orjinal DV değişimine gitmem gerekir mi ? Gerçekten de vaad edilen değerler alınıyor mu ? Arabanın gidişi ciddi şekilde değişir mi ?
En önemlisi !! Yazılım sonrası herhangi bir şikayetim yaşar mıyım ?

Ara hızlanma hissedilir derecede iyileşir total speed in 10-15 km artar..

Ara hızlanma hissedilir derecede iyileşir total speed in 10-15 km artar..

Sağolasın Gökhan abi. Yazılımı yaptırdım. İlk izlenimlerim araç daha atik ve yakıt tüketimim bariz düştü gibi geldi. Net şekilde bayram sonrası anlarım. 100-200 km sonra daha oturur dendi. İstanbul-Ankara yapıp döneceğim. Aynı güzergahta aşağı yukarı aynı koşullarda bakalım bir depo ile kaç km gidecek.. Yol bilgisayarına göre net düşüş var... Alt devirlerde daha rahat hızlanma isteği var arabanın..

Hayırlı olsun veriler nedir,birde yaptırdığın yerinde adını yazarsan bilgimizde olur kardeşim

Hayırlı olsun güzel güzel kullan yazılımı birde son değer nedir

Arkadaşlar bu yerde aracıma yazılım yaptırmak istiyorum. Orta susturucu iptalim de var. 140-145 hp gibi bir değer alırız dedi.
Yaptırdıktan sonra pişman olur muyum ? Orjinal DV değişimine gitmem gerekir mi ? Gerçekten de vaad edilen değerler alınıyor mu ? Arabanın gidişi ciddi şekilde değişir mi ?
En önemlisi !! Yazılım sonrası herhangi bir şikayetim yaşar mıyım ?

Dün Erhan'da yaptıran sendin sanırım. :)

Geri
Üst Alt