Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara triger+baskı balata değişimi yardım???

İbrahim kardeş ben parçacıda 2005 ibizanın triger setini sordum 280-300 dediler işçilikte 125 lira senin servis dediğin rakama çıkıyo hangi servisti o yada daha ucuz yapacak yer varmıki ben aracı yeni aldım servise sordum daha 1 yılın var değişmeye dedi o yüzden acele etmiyorum o zamana kadar araştırıyorum tabiki bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

geçmiş olsun ama maalesef serviserimizin bazaılarında bu konular mevcut

İbrahim kardeş ben parçacıda 2005 ibizanın triger setini sordum 280-300 dediler işçilikte 125 lira senin servis dediğin rakama çıkıyo hangi servisti o yada daha ucuz yapacak yer varmıki ben aracı yeni aldım servise sordum daha 1 yılın var değişmeye dedi o yüzden acele etmiyorum o zamana kadar araştırıyorum tabiki bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Üstad Aydoğanlardan almıştım fiyatı, dediğm gibi 3 ay önce bakıyolardı lpgli araca,20 gün önce aradığımda artık onlarında bakmadığını öğrendim. Fiyat uygun verilmişti. Değerlendirebilirsin.

Geri
Üst Alt