Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara triger+baskı balata değişimi yardım???

hakibo

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba,
Ankarada Baskı Balata + Triger seti değişimi güvenebileceğim usta numarası varmı?
Acilen dönüş yaparsanız sevinirim.
Bilgilerinizi Bekliyorum.

Arkadaşlar kusura bakmayın, konuyu açıp, ertesi gün sanayi yolunu tuttum, cevaplarınızı yeni görüyorum.Benim iş biraz yumurta g...ağzına gelince meselesine döndü. Arabada çekişte hissediyordum baskı balatanın son demlerini yaşadığını fakat konuyu açtığım gün yokuşlu yolda aracım 2 viteste gitmeyince ve vitese girmeme yapınca zamanımın kalmadığını ve en kısa sürede yaptırmam gerektiğini düşündüm. Aracı zorlamadan eve kadar gidip,forumdan bilgi almaya çalıştım ama bana hemen ertesi gün için lazımdı bilgi. 1 Mayıs ta yaptırmam gerekiyodu. O yüzden tanıdıklar vesilesi ile ivedik organizde bir ustaya gittim, usta sağolsun sorunsuz bir şekilde 5-6 saatte teslim etti aracı.300 ustaya verdik(helalı hoş olsun), 440 tl de parçalar(Triger seti+Baskı Balata+Devirdaim Su pompası+Antifiriz) tuttu. Kazasız belasız atlattık çok şükür.
Tekrardan kusura bakmayın, olay acil gelişince bekleyemedim cevapları.

Arkadaşlar kusura bakmayın, konuyu açıp, ertesi gün sanayi yolunu tuttum, cevaplarınızı yeni görüyorum.Benim iş biraz yumurta g...ağzına gelince meselesine döndü. Arabada çekişte hissediyordum baskı balatanın son demlerini yaşadığını fakat konuyu açtığım gün yokuşlu yolda aracım 2 viteste gitmeyince ve vitese girmeme yapınca zamanımın kalmadığını ve en kısa sürede yaptırmam gerektiğini düşündüm. Aracı zorlamadan eve kadar gidip,forumdan bilgi almaya çalıştım ama bana hemen ertesi gün için lazımdı bilgi. 1 Mayıs ta yaptırmam gerekiyodu. O yüzden tanıdıklar vesilesi ile ivedik organizde bir ustaya gittim, usta sağolsun sorunsuz bir şekilde 5-6 saatte teslim etti aracı.300 ustaya verdik(helalı hoş olsun), 440 tl de parçalar(Triger seti+Baskı Balata+Devirdaim Su pompası+Antifiriz) tuttu. Kazasız belasız atlattık çok şükür.
Tekrardan kusura bakmayın, olay acil gelişince bekleyemedim cevapları.

Geçmiş olsun.Böyle durumlarda [MENTION=17541]RedLine[/MENTION] kardeşimiz ile görüşürsen sana en iyi fiyatı ve hizmeti verir.

servisten fiyat aldınız mı? merak ettim verdikleri fiyatı

geçmiş olsun

servisten fiyat aldınız mı? merak ettim verdikleri fiyatı

geçmiş olsun
Herkese teşekkürler,

Servisi aradım triger için 430 tl herşey dahil demişlerdi 3 ay önce(Ozaman baskı balata yoktu hesapta), 20 günce aradığımdada lpg li seatlara bakmıyoz dediler. Ankarada hiçbir seat servisi lpgli seata bakmadıklarını ilettiler. Bu devirde benzinli alıpta lpg ye çevirmeyen kaç araç sahibi var aceba, anlamadım bu uygulamanın mantığını.

Geri
Üst Alt