Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara sadece Seat servisi

emin5871

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Ankarada sadece seat araçları için uzmanlaşmış yetkili servis dışı servis bilen varmıdır?

YAHYA USTA A CİTY ARASINDA TEL 0312 3873300

Dün şaşmazda dolanırken aklıma gelmedi değil, Patronun Range`ini gönderdiği yere gittim ve aklımda deli sorular, bizde niye yok sadece ama sadece Seat işiyle uğraşan

valla kardeşim ben TRT de güvenlik işi ve matba a işiyle uğraşıyom TRT de bütün leon cular oraya gidiyormuş
bende bugün gidecem kısmetse

valla kardeşim ben TRT de güvenlik işi ve matba a işiyle uğraşıyom TRT de bütün leon cular oraya gidiyormuş
bende bugün gidecem kısmetse
bi git de izlenimlerini bize de bildir, gerçekten benim için ihtiyaç ya, salak salak yerlere gitmekten usandım, 8 yıldır ankarada sabit bir usta edinemedim, hepsi biyerden kolpa çıkıyor

Bayram öncesi Nam Oto. ya götürdüm İbiza'mı Aydoğdu ile bir kaç dükkan var aralarında onlar da ilgili VAG araçlara bakıyor tercih edilebilir.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt