Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara Organizasyonu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kanka gelır gelmez bulusalım.bu arada ayakkabının altı kırmızımı cızgılı mavımı?

güzel soru Ogün bende insallah yanlış ayırtmamıştır diye düşündüm:D

bi krem rengi olan var onun sanırım kırmızı çizgisi...ben deri gibi olanı istiyorum onun çizgisi maviydi sanırım...

sen gelde cozulım su ısı?ayırttırdım bı ıkı tane valla bısler.

---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:28 ----------

%25 ındırım bu arada

evet arkadaşlar bende ankaraya gelmiş bulunuyorum en kısa zamanda görüşmek üzere

çağlar la bu cumartesi pazar ankarada yız..nişan organizasyonu var

e hani pazar çağların toplantısı vardı :D kahvaltı organizasyonumuzu onun toplantısı icin bir hafta ileri atmıştık :D

e hani pazar çağların toplantısı vardı :D kahvaltı organizasyonumuzu onun toplantısı icin bir hafta ileri atmıştık :D

cumartesi akşamı benim kuzenimin ankara da nişanı pazar da onun aytaç toplantısı var ..ben ailemle dönecem..o aytaçın hendek oralardaki fabrikasında bayii toplantısına geçecek:)o olmasa zaten pazar sabahı istanbula dönecektik ... ama org.hiç katılma şansımız olmayacak bu durumda tarihi geri geri atmasaydık)):bizsiz yapmak isterseniz geri alın:)

anladım yoksa dedim bize toplantı var diyip düğün nişan geziyormu :D neyse hayırlısı olsun günler kacmıyorya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt