Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara-Istanbul 1.4 TSI Tuketim Denemesi

kuzenin arabasını satmayı düşünürse talip olabilirim:p:eek:şaka bi yana golf tarzı bi araba almayı düşünsem yine leon alırım Şeklİne kurban olurum ben oNun:cool:

aynı motor bizimle :D 1.6tdi dsg leonla aynı..bakalım bende güzel havalar geldiğinde öyle bir deneme yaparım

umarım 4 yıliçinde bende böle rakaamları görebilirm.. harika..

ben basa basa (120-180) 8.2lt ile gittim dönüşte 120km/s ile 6.2 ile döndüm 2 kişi
depo 3 çeyreğin biraz üstündeyken 930km menzil veriyodu
fullesem 1000 i geçerdi heralde

anıtkabir dönüşü bende 6,3 yakmıştım

La arkadaş bende mi problem var anlayamıyorum. :) Bayramda Kırıkkale'ye giderken hızı 120'ye sabitledim. Bolu'dan sonra bir süre basmanın haricinde giderken arabanın ortalama 5,9'un altına inmedi. Dönerken de 5,5 gördüm. 3,9 litreyi nasıl görüyor bu insanlar nedir yahu. Arabaların arasında ağırlık farkı mı vardır nedir çözemedim.

Giderken iki kişi bagaj nispeten boş bu ortalamayı vermişken dönerken 3 tane dev gibi 100 kg üzeri insan ve arabanın bagaj ile sağ arka iki kişilik koltuk ve ayak boşlukları tavana kadar dolu gittim o yolu. Kesin bende bir pislik var başka bir izah bulamıyorum.. Herkesin az yaktığı yolda yok, çok yaktığında az yakıyorum bu ne la. :D

Ps: Bu kadar düşük cümleyi bir arada yazdığımı da hatırlamıyorum. Kesin bende var bir şey..

leonun canı sağolsun yaksın içsin yakıtları afiyetle:p:cool:umrumda deil yakıt geziorum basıyorum hiçç düşünmüorum şu dakikadan sonra (ara sıra takılıorum benimki çok yakıo die dalgasına milleti gıcık etmek amaclı ):D

Benzinli araçta daha iyisini beklememek lazım değerler güzel.
Lakin tdı gibi az yakması biraz zor.

xx

Değerler mükemmel ben en az 5.4 gordum zaten onu gorunce de inip ağlıcaktım :D

Geri
Üst Alt