Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ankara-Istanbul 1.4 TSI Tuketim Denemesi

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Emre34 tarafından paylaşıldı.

1. Emre34

Emre34 SCW Üyesi

47
    4
    8
    Bayram'da Istanbul'a giderken bir deneme yapayim dedim arkadaslar. Aracta ben dahil 4 kisiydik. Muhabbet ede ede gittik. 3 kere mola verdik. Ortalama 90km/h ile geldik. Yol molalar disinda 5 saat surdu. Zaman sikintimiz olmadigindan ve yolda baya da eglendigimizden guzel bi deneme oldu. Aracin minimumunu da gormus oldum :)

5.2 Litre ortalama x 430 KM x 4.25 TL =~ 95 TL
    IMG_0271.JPG

(bu arada 2. gosterge de 5.2 idi onu cekmemistim. depo full'du bu hale geldi)

Bu arada donus yolunda da 6.2litre yakti. Bunu havanin yagmur-kar-ruzgarli, lastik basincinin da cok dusuk olmasina biraz da Ankara giseler'den sonra gazlamis olmama bagliyorum. :)

2. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Bundan iyisi....

3. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    dönüşte 6.2 yakmış olman yoluh sürekli rampa yukarı olmasından kaynaklanıyor ben istanbuldan ankaraya 3 kişi + bagajda 60 kg bas kabin ile 6.7 ortalama ile gittim gelirken o ortalama 6.3 e düştü bu arada süratimde 120-130 km/h civarıydı

4. Turhal

Turhal SCW Üyesi

695
    135
    43
    gayet güzel değer yakalamışsın :eek:key:
    araç boş olsaymış daha düşük bi değerde olabilirmiş...

5. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    kardeşim geçen günde konuştuk dönerkenki hava şartları rüzgar vs. bide son düzlükte aradığın heycandan kaynaklanıyor olabilir bide rampa çıkman gelirken etkili olmuştur die düşünüorum ama sen hala neyi düşünüyorsun bilemiorum ben o değerleri yakalarsam arabama bi 5 yıl daha binerim:p:cool:

6. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    bende en son gidişimde yavaş gidiyim demiştim ama sanırım bende 195 tl ye gitmiştim :)
    1.6 rolanitde bile çoook yakıyodu yaw:)

7. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    güzel değer :) kuzenim golf6 1.6 tdi dsg ile 3.9lt yakmıştı ankaraya giderken :D yuh dedim

tolga34 ve KeChİ bunu beğendi.
  8. RedLeoN

RedLeoN SCW Üyesi

243
    6
    18
    Düzce'den Gebze'ye bayramda 6,3 lt ortalama ile gittim .Dönüşte Düzce'ye gene 6,3 lt ile geldim.Hız sabitleyiciyi 100 km ye ayarladım 2 kişi ile .Bu benim en düşük tüketim rekorum oldu . 45 bin bakımına yeni girmiştim.Eski rekorum 6,5 lt idi ...

9. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    kuzenin arabasını satmayı düşünürse talip olabilirim:p:eek:şaka bi yana golf tarzı bi araba almayı düşünsem yine leon alırım Şeklİne kurban olurum ben oNun:cool:

10. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    benım suanda yarım depom bıttı 390 km sehır ıcı gıttım bakam tam depo ne kadar gıtcek :(

Sayfayı Paylaş