Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ANKARA İftar Organizasyonu

Organizasyon ne durumda arkadaşlar yapıyormuyuz bu hafta_?

bu arada dun akşam park caddesinde ege sefası dıye bı restoranda ıftar yaptık fena değildi fix menu artı içecekler kişi başı 25 lira gibi bi ucret odedik sanırm fena değildi ayrıca fasıl da var :)

Organizasyon ne durumda arkadaşlar yapıyormuyuz bu hafta_?

bu arada dun akşam park caddesinde ege sefası dıye bı restoranda ıftar yaptık fena değildi fix menu artı içecekler kişi başı 25 lira gibi bi ucret odedik sanırm fena değildi ayrıca fasıl da var :)

ege sefası alternatifler arasında zaten. büyük ihtimallede orası olacak

[MENTION=23069]Sert@ç[/MENTION] sen hala tatile gitmedinmi yaw:):):)

Yok yav gidemedim ama cumartesi günü arkadaşa söz verdim kesin gitcem yani :D

allah bu sıcaklarda oruç tutan tüm din kardeşlerimize yardımcı olsun eyy scw aleminin siz sevgili kardeşlerim ve abilerim böyle güzel bir organizasyon fikri kimden çıktıysa helal olsun demek istiyorum öncelikle allahın izniyle hangi gün ve saat kaçta nerde buluşulacağı bellimi ona göre bende kendimi ayarlıyımda bu mübarek organizasyonda bende sizlerle birlikte orucumu açayım:rolleyes:saygılar sevgiler hürmetler efenimpuhaha

Arkadaslar iftar yapildimi noldu gecmi kaldim yine :)

Geri
Üst Alt