Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara Atiker LPG Tavsiyesi ?

scorsese

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar.
Aracım Leon 1,6 Reference, Bu motorum LPG ile uyumlu olduğunu okudum, anladığım kadarıyla sistemin markasından çok usta önemliymiş, bu nedenle tecrübeli arkadaşlara Ankara da Atiker sistem taktırabileceğim bir servis ismi soruyorum ?
Teşekkürler

Atiker'e hiç bulaşma. Sessiz ve sorunsuz olsun diyorsan Teleflex taktır. Fiyatı çok gelirse Lovato'ya bak Şaşmaz'da kendi yerleri var montaj için.

atikerde gayet sorunsuz merak etme sen çok uzun süreli binmeyeceksen aracına atikerden şaşma derim ama ustanı iyi seç kayseride olsan yardımcı olurdum ama maalesef burda değilsin

Atiker'e hiç bulaşma. Sessiz ve sorunsuz olsun diyorsan Teleflex taktır. Fiyatı çok gelirse Lovato'ya bak Şaşmaz'da kendi yerleri var montaj için.

Nerden bu sonuca varıyorsunuz anlamıyorum?
1,5 Senedir Atiker kullanıyorum hiç bi sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim yalnız ustan iyi olsun.. İstanbul desen bi kaç yer tarif ederdim ama ankarada sadece ostimi ve Yıldız Sanayiyi biliyorum..

üstün var ostimde biz bi kaç araba taktırdık bir sıkıntı olmadı

Tesekkurler ustun oto ile gorusecegim, baska tavsiyesi olan varsa bekliyorum.

Nerden bu sonuca varıyorsunuz anlamıyorum?
1,5 Senedir Atiker kullanıyorum hiç bi sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim yalnız ustan iyi olsun.. İstanbul desen bi kaç yer tarif ederdim ama ankarada sadece ostimi ve Yıldız Sanayiyi biliyorum..

Kullanıyorum ki biliyorum. 1,5 değil 5 yıldır kullanıyorum ayrıca. Aracın gücü gözle görülür şekilde düşüyor.

ben kullanmıyorum ama en yakınlarımdan ikisi(birisi amcam) atiker kullanıyor arabada dengesiz rölanti sesli çalışma çekişten düşme ve de sürekli sorun şikayetleri olduğunu söylüyorlar bunlardan birisi 2002 peugeot 307 birisi 2004 honda civic kullanıyor

daha önce lovato kullandım yinemi onu taktırsam beni süpheye düşürdünüz. 300 TL fark ediyor. Birde simit deponun ince olmasına önem veriyorum. Hangisinde daha ince depo varsa onu seçeceğim.

Geri
Üst Alt