Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ankara Araç bakımı 1.4 tsı

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında alper.06 tarafından paylaşıldı.

1. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    Arkadaşlar benim araç 15000 bakımına girmesi gerekiyor ama km 15000 olmadı daha ama senesi kasım ayında doluyor ankarada nereye gidiyim doğuş otoyamı ata yamı yoksa aydoğanlar diye bir yer var orayamı birde maliyeti ne olur acaba bilgi verebilirseniz çok sevinirim araç daha garantide

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    garantini sıkıntıya sokmayacak yer neresi ise o servisi tercih etmende fayda var. Doğuştan memnun olanlar epeyce fazlaydı.

3. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    garantini bozmayacak yer doğuş veya ata aydoğanlar yetkili değil yetkili olmayan yer istersen sponsorumuz İLKİM oto var

4. Ares

Ares SCW Üyesi

34
    5
    8
    Bende tamamen aynı durumdayım. Km si gelmemesine rağmen yıl dolayısıyla bakım zamanı geldi. Doğuş oto da çok fazla Seat görmüyorum ben. Ama ilgi alakaları hoşuma gidiyor. Bir sorun yaşamadım. Ata ya ise ilk defa geçen gün gittim. Orada doğal olarak her yer Seat ve Skoda. Ata dada herhangibir sıkıntı yaşamadım. Garanti devam ettiği için bu ikisinden birini tercih etmek zorundayız. Sonuçta ikiside aynı aslında. Masraf konusunda da bir farklılık çıkacağını sanmıyorum. Telefon edip öğrenmek lazım aslında ama ben Doğuş u tercih edeceğim herhalde.

5. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18

Aydoğanlar oto da yetkili servis seat ile anlaşmaları var ankarada 3 yer varmış yetkili

Aydoğanlar
    ATA
    DOĞUŞ OTO

6. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    bence bi araştır derim sözle inanma

7. alper.06

alper.06 SCW Üyesi