Ankara İçi Yedek Parça ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ankara İçi Yedek Parça ?

carefull

Kayıtlı Üye
Selamın Aleyküm herkeze benim bir kaç ihtiyacım var. Ankarada ikamet etmekteyim. Öncelikle aracım 2007 MK2 kasa Leon. Bana iç dizayn yedek parça konusunda yardımcı olucak vardır umarım. Tuş takımlarında siliklikler var değiştirmişken komple değiştirmek istiyorum şöför kapısı ve tekli olanları teğmin ettim. Yalnız kapı açma tuşu esp açma / kapama tuşu aynı katlama modülü olan tuşu bulamadım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Selamın Aleyküm herkeze benim bir kaç ihtiyacım var. Ankarada ikamet etmekteyim. Öncelikle aracım 2007 MK2 kasa Leon. Bana iç dizayn yedek parça konusunda yardımcı olucak vardır umarım. Tuş takımlarında siliklikler var değiştirmişken komple değiştirmek istiyorum şöför kapısı ve tekli olanları teğmin ettim. Yalnız kapı açma tuşu esp açma / kapama tuşu aynı katlama modülü olan tuşu bulamadım.

yetkili servislerden ya da doğuştan temin edebilirsiniz...

carefull

Kayıtlı Üye
Hiç sormadım aslında oradan teğmin edebilceğimi biliyorum fiyat araştırmasıda yapmadım bir kaç kişi aynı şekilde sormuş baya yüksek ücret talep etmişler sanırım

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı

Aleyküm selam kardeşim öncelikle aileye hoşgeldin. Ankara buluşmalarına dahil olursan arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır. Hem aracına Sticker yapıştırmış oluruz hemde tanışmış oluruz. Haftalık buluşmalar forum ve sosyal medyada yayınlanıyor sana @fimus ve @pilli yardımcı olacaktır.

Keyifli forumlar

carefull

Kayıtlı Üye
Tabiki keyifle katılırım tşkler

pilli

Kayıtlı Üye
@carefull murat kardeşim aramıza hoşgeldin öncelikle.. araç için gerekli parçaları bulmanda grubumuzdakı mk2 sahipleri sana yardımcı olacaktır... buluşmalra seni bekleriz.. şayet istersen whats up grubumuza dahil edebiliriz seni..özelden numaranı gönderirsen ekleyelim ..

carefull

Kayıtlı Üye
Hoşbuldum @pilli tabiki özelden numaramı yazdım whatsapp grup için

Seat clup

Kayıtlı Üye
İnce kücük şeyleri cımacılarda zor bulursun. En iyisi doğuş otoya gidip ordan almak