Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ani Fren Uyarı Sistemi?

yok malesef bizde, sen o panikle vitesi bi hamlede çalım atıp düğmeye basman gerekiyor. Seat'daki işlevi böyle çalışıyor :p

çok sert frenlerde belli bi km'nin üstünde yanar Faruk abim..
bence bunun paketle donanımla vs. ilgisi yoktur..istersen deneriz bi ara tabii.. :D :D

bence o 4lülerin yanması çok gereksiz birşey sinir oluyorum bide 4lüleri yakana :D gidip vurasım geliyo. O konuda en iyisini Opel yapmış bence eğer ABS devreye girerse ve aracınız 30km/h 'nin üstündeyse stop ışıklarınız saniyede 5 kere yanıp söner. Benim bi arkadaşım bana arkadan vurduğunda stopların bana selektör yapıyordu diyordu. puhaha

Ben denedim..bende var ama ciddi anlamda sert fren istiyor..abs devreye girecek yani..

clio'larda bile var, leonlarda da vardır. görevi ise panik frende arkadan geleni durumun vehameti hakkında ikaz etmek.

bence o 4lülerin yanması çok gereksiz birşey sinir oluyorum bide 4lüleri yakana :D gidip vurasım geliyo. O konuda en iyisini Opel yapmış bence eğer ABS devreye girerse ve aracınız 30km/h 'nin üstündeyse stop ışıklarınız saniyede 5 kere yanıp söner. Benim bi arkadaşım bana arkadan vurduğunda stopların bana selektör yapıyordu diyordu. puhaha

Bence Opel'inki çok saçma bi sistem.
Arka stopun yanıp sönmesi trafik dilince bişey ifade etmez çünkü.

Bence Opel'inki çok saçma bi sistem.
Arka stopun yanıp sönmesi trafik dilince bişey ifade etmez çünkü.

4lülerin yanması artık gelenek haline geldi. En ufak birşeyde herkes 4lülere asılıyor sinir oluyorum. Opel'inki benim hoşuma gitti trafik dilinde bilmeyen için birşey ifade etmez ama bir lambanın önünde saniyede 5 kere yanıp sönmesi dikkatini çeker ve araca arkadan yaklaşmandan anlarsın ne olduğunu :D anlamazsanda vurursun sorun değil.. Ben 4lülerin yanmasına sinir olduğum için o sistem hoşuma gidiyor. hoşuma gitmemesi de artık en ufak bi frende milletimizin 4lülere asılması.. Düşün ayberk ben frene basardım arkadaşım 4lüleri yakardı öyle bi tik olmuş çocukta :D:D puhaha

Küzin Apla'dan yardım istesin o arkadaş o zaman :D

Adaptif Fren Lambası denen bu sistemi dünyada ilk kez Mercedes Benz mühendisleri geliştirmiştir.
4 lülerin yanmasıda bence hoş degil.Mercedeste 3.fren lambası yanıp yanıp sönüyor panik frende.
Yurtdışında bu sistemi sağlayan hazır modüller var.İvme sensörüyle ani hız degişimini algılayıp fren lambasını yakıp söndürüyor.

Usta bnim aracim 2015 dr 125 hp ve bn arabada ani fren yaptığımda eğer aracimda müzik caliyorsa 2 ila 5 saniye arasında bir duraksama oluyor geçenlerde dikkat ettim rampa aşağı iniyorum frene biraz fazla basmam sonucu usb ye takılı şarkı bir anda durup başka bir şarkıya yol veriyor bu her aracında var mi bilemiyorum. Tsk.ler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt