Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

angel led yan çamurluk sinyali ....

kirlisakal

Kayıtlı Üye
evet beyler beklenen büyük gün geldi çattı.ebay almanyadan aldığım 80 liraya mal olan angel led çamurluk sinyalimiz türkiye ye giriş yaptı sorunsuz çok şükür :D pazartesi salı elimde olur hemen takacam kısmetse........
  • SIRA TARİH SAAT İŞLEM TÜRÜ AÇIKLAMA İŞLEMİ YAPAN
    PTT İŞYERİ/ŞUBE
    İLÇE İL
    1 03/07/2015 08:59:58 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - -
    2 03/07/2015 11:59:59 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - -
    3 03/07/2015 11:59:59 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAKIRKÖY İSTANBUL(AVR)
    1411005-3.jpg 1411005-4.jpg $_12.JPG

Son düzenleme:
çok şükür sınırdan geçti...karadeniz sahil yolunda seyir halinde :) cumartesiye kadar elimde olur kanımca....
08/07/2015 18:53:49 Torba Geliş Kaydı Yapıldı TRABZON P.İ.M/TRABZON P.İ.M MERKEZ TRABZON

paketim geldi pttde dağıtıcının peşinde koşuyom :D yakalıcam az kaldı :)

Hayırlı olsun inşallah güzel duruyor
tşk ederim ..sonunda yakaladım coruh nehrin kenarında ptt arabasını aldım şükürler olsun.resim çektimde ürünle ilgili daha takmadım.net zayıf yukleme gercekleşmiyor yarın bıgun paylaşırım.takması var bide :D

Geri
Üst Alt