Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

angel far

sinan_ccc

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak arabama sonar marka mercekli far almak istiyorum bana muayene de sıkıntı çıkarır mı fiyatı 900 tl sizce normal mı? teşekkürle

merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak arabama sonar marka mercekli far almak istiyorum bana muayene de sıkıntı çıkarır mı fiyatı 900 tl sizce normal mı? teşekkürle
içine takacan ampul önemli xenon takarsan muayeneden gecmez.ama sök tak yapıp üşenmeyıp değiştirirsen muayene zamanı sıkıntı cıkmaz.güclü xenon takanlara sinir oluyorum yolda.hadi tüvden gectin kıl memura denk gelırse istediği işlemi yapabılır.fardan sıkıntı cıkmaz içine takacan ampul önemlı

Anladım zaten beyaz ampül takarım zenon değilde merak ettiğim muayeneden geçip geçmemesi acaba forumda takan arkadaslar resim yükleyebilirlermi internetten baktıklarım benim alacak olduğumdan değil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Anladım zaten beyaz ampül takarım zenon değilde merak ettiğim muayeneden geçip geçmemesi acaba forumda takan arkadaslar resim yükleyebilirlermi internetten baktıklarım benim alacak olduğumdan değil

sıkıntı cıkmaz hacım..halojen beyaz ışık veren 55w lık normal ampul takarsan, sis lambaların haric beyazlaştırısan tüvden sorunsuz gecersın yolda da polis uygulamarından rahat edersin.sislerini beyazlatma malum yağmurlu havalarda ve sisli zamanlarda en buyuk destekcin olacak unutma.beyaz takarsan önünü göremezsın hava atacam derken dereye ucma :D kolay gelsin

xenon olmayan halojen beyaz ampuller yasal ülkemizde.

Ben iki hafta kadar önce geçtim beyaz ampul takılıydı 4000 fakat gördüğüm kadarıyla diğer araçlarda direkt makina ile ayara bakarken benim araçta kaputu açtı farları içeren uzun uzun inceledi sonuçta geçirdi

Ben iki hafta kadar önce geçtim beyaz ampul takılıydı 4000 fakat gördüğüm kadarıyla diğer araçlarda direkt makina ile ayara bakarken benim araçta kaputu açtı farları içeren uzun uzun inceledi sonuçta geçirdi

xenon muydu normal beyaz ışık mı ..uzun uzun bakmasının sebebi xenon kitini aramıştır kaput içinde ayırt edememiştir belkıde :)

na9e7u2y.jpg

Beyaz 55w lık

Geri
Üst Alt