Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

angel far

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında sinan_ccc tarafından paylaşıldı.

1. sinan_ccc

sinan_ccc SCW Üyesi

32
    11
    8
    merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak arabama sonar marka mercekli far almak istiyorum bana muayene de sıkıntı çıkarır mı fiyatı 900 tl sizce normal mı? teşekkürle

2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    içine takacan ampul önemli xenon takarsan muayeneden gecmez.ama sök tak yapıp üşenmeyıp değiştirirsen muayene zamanı sıkıntı cıkmaz.güclü xenon takanlara sinir oluyorum yolda.hadi tüvden gectin kıl memura denk gelırse istediği işlemi yapabılır.fardan sıkıntı cıkmaz içine takacan ampul önemlı

3. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Sorun çıkar...

4. sinan_ccc

sinan_ccc SCW Üyesi

32
    11
    8
    Anladım zaten beyaz ampül takarım zenon değilde merak ettiğim muayeneden geçip geçmemesi acaba forumda takan arkadaslar resim yükleyebilirlermi internetten baktıklarım benim alacak olduğumdan değil

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    sıkıntı cıkmaz hacım..halojen beyaz ışık veren 55w lık normal ampul takarsan, sis lambaların haric beyazlaştırısan tüvden sorunsuz gecersın yolda da polis uygulamarından rahat edersin.sislerini beyazlatma malum yağmurlu havalarda ve sisli zamanlarda en buyuk destekcin olacak unutma.beyaz takarsan önünü göremezsın hava atacam derken dereye ucma :D kolay gelsin

6. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    xenon olmayan halojen beyaz ampuller yasal ülkemizde.

7. aykstc

aykstc SCW Üyesi

1.103
    629
    113
    Ben iki hafta kadar önce geçtim beyaz ampul takılıydı 4000 fakat gördüğüm kadarıyla diğer araçlarda direkt makina ile ayara bakarken benim araçta kaputu açtı farları içeren uzun uzun inceledi sonuçta geçirdi

8. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    xenon muydu normal beyaz ışık mı ..uzun uzun bakmasının sebebi xenon kitini aramıştır kaput içinde ayırt edememiştir belkıde :)

9. aykstc

aykstc SCW Üyesi

1.103
    629
    113

10. aykstc

aykstc SCW Üyesi

1.103
    629
    113
    Beyaz 55w lık