Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Android Sistemde Sıkıntı

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar telefonum türkcell maxiphone 5 güzel bir makineydi düne kadar telefonda kendi yüklü olan internete giriyorum facebook veya başka bir sayfayı açtığımda 1 dakika geçmeden maalesef internet durdu deyip kapanıyor sonradan yüklediğim ne var ne yok kaldırdım ama olmuyor

Arkadaşlar telefonum türkcell maxiphone 5 güzel bir makineydi düne kadar telefonda kendi yüklü olan internete giriyorum facebook veya başka bir sayfayı açtığımda 1 dakika geçmeden maalesef internet durdu deyip kapanıyor sonradan yüklediğim ne var ne yok kaldırdım ama olmuyor
Garantisi varda onarim yada degisim talep edin.Ancak 1 aydan once yapmiyor namussuzlar telefonu.

Garantisi varda onarim yada degisim talep edin.Ancak 1 aydan once yapmiyor namussuzlar telefonu.

Daha 1 ay olmadı telefonu alalı normalde ben samsung galaxy s3 mini alacaktım dediki bu türkcell maxiplus 5 bundan daha iyide şudur felan dedi babamın tarifye ek alacaktım babamı hazır ikna etmişken alayım dedim ama pişmanım almaz olaydım

Daha 1 ay olmadı telefonu alalı normalde ben samsung galaxy s3 mini alacaktım dediki bu türkcell maxiplus 5 bundan daha iyide şudur felan dedi babamın tarifye ek alacaktım babamı hazır ikna etmişken alayım dedim ama pişmanım almaz olaydım
Keske alsaydim digeri ozellik bakimindan iyi olabilir ama markasi mechul. Digeri samsung eskitene kadar kullan bisey olmazsi saglik olsun ver garantiden yapsinlar

Keske alsaydim digeri ozellik bakimindan iyi olabilir ama markasi mechul. Digeri samsung eskitene kadar kullan bisey olmazsi saglik olsun ver garantiden yapsinlar

Öyle olacak artık dün bir kaç arkadaş telefona format at dedi ama sonra bi abim dediki format atarsan garantiye götürdüğünde sorun varsada senden bilirler dedi telefona format attın diye dedi

fatih iade imkanın varmı bilmiyorum ama fabrika ayarlarına gönemiyormusun

fatih iade imkanın varmı bilmiyorum ama fabrika ayarlarına gönemiyormusun

iade yokta gittim türkcell bayine teknoloji uzmanı bakacakmış oda yerinde yokmuş bakamadı fabiraka ayarlarına dönecektim biri dediki şimdi dönersem belki tüm bozulur adamlar siz buna fabrika ayarı yapmışınız diye garantiden yapmazlar dedi

Geri
Üst Alt