Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ANDROID Multimedya & Amblem Geri Görüş Kamerası

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında RedCupRacing tarafından paylaşıldı.

1. RedCupRacing

RedCupRacing SCW Üyesi

180
    123
    43
    Herkese merhabalar eibach yay meselesinden bu foruma geçenlerde katılmıştım. Ne zamandır uğraştığım, aracıma entegre ettiğim sistemlerim sonunda bitti tüm seatçı arkadaşlara paylaşıyorum.

Montajını ve imalatını yaptığım sistemlerim ;

Piano black Android tablet ( Video girişli, wifi, Hd ekran 1.2 ghz 4.0)

Vgate icar2 Obd cihazı (wifi )

Otomatik açılan amblem kamera( tamamen el yapımı ve amatör mühendislik ile)

Sistemin en dikkat çekici yanları;

Tabletin Wifi si ile telefon 3g sine bağlandığımda 120 km hızda bile net kesintisiz TV kanalları izleyebilmek

Hd kalitesinde video izlemek

İnternete girebilmek

Belkide Tr de tek video girişli Tablet olması hasebiyle sadece geri kamerası değil ön ve araç içi kamerası bağlayabilme

Amblem içi kamera ile yağmur çamurdan kameranın pislenmemesi

Araç motor bilgilerini tablette görmek ( programlar açıkken geri kamera ve müzik vs çalışabiliyor.)

Kontağı açıp kapamama duyarlı bir tablet olması

Göğüse ve radyo çerçevelerine uyumlu piano black tablet

Kablo soket vs ortalıkta görünmeden neredeyse orijinal bir görünüm( resimde görünen kabloları katlamamıştık.

En önemli kısmı Bu özelliklerin hepsine 400 tl den daha az bir maaliyet ile sahip olmaktır.

İlerleyen zamanlarda daha net resim video vs yüklenecektir. Şimdi görsel zamanı

Son düzenleme: 25 Eylül 2014
  2. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    hoşgeldin, eline sağlık, hayırlı forumlar.

3. RedCupRacing

RedCupRacing SCW Üyesi

180
    123
    43
    Sağolun teşekkürler

4. AyhanGny

AyhanGny SCW Üyesi

93
    50
    18
    Güzel çalışmalar olmuş hoşgeldın kardeş..

5. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.825
    113
    Eline emegine saglık güzel çalışma

Beni EDS'ler İYİ Tanır

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Logo kamerayı bende uzun süredir düşünüyorum bir türlü fırsat bulamadım uğraşmaya ve nasıl kamera kullanacağıma senin yapmış olduğun güzel ekran görüntüsü de güzel zaten tablet kullanıyorum araçta herşeyi ayrıntılı görmek güzel özellikle anlık arıza durumlarını

Bunu beğendi. Leonm@nia bunu beğendi.
  7. RedCupRacing

RedCupRacing SCW Üyesi

180
    123
    43
    Çok sağolun

Teşekkür ediyorum

Teşekkürler, öncelikle belirtmek isterim ki elinizdeki bir tablet , benim montajladığım cihaz ise araç tableti . Harici navigasyonu Video in girişi ve kontak açıp kapamaya duyarlı yapısı var. Öncelikle görüntüyü halletmelisiniz. Size logo kamera için yardımcı olurum ama görüntü alabilmek için harici irili ufaklı bir monitöre ihtiyaç duyacaksınız. Lcdsi gizli Dikiz aynaları var onları tavsiye ederim .

8. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Benim kullandığım tablet te gayet güzel gps video hd çıkışı bulunuyor ups ile kamera baglatisi yapılabiliyor ama bunlar önemli değil gerekirse daha iyisi alina bilir önemli olan yapılan değişiklikleri karsilaya bilsin logo kamera için yardımcı olursan çok sevinirim benim aracım mk3 bu arada

9. RedCupRacing

RedCupRacing SCW Üyesi

180
    123
    43

Ha o zaman güzel tabi yoksa normal tabletler ne kadar çekici olsalarda araç için verimli değiller

10. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Evet dediğin gibi araçta işi yarayan bulmak zor biraz. Birde logo kamera için burdan yada özelden bilgi verirmisin

Sayfayı Paylaş