Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ANDROID Multimedya & Amblem Geri Görüş Kamerası

Bende alicagim araca yapamak istiyorum geri gorus kamerasi baglanabilen ses kontrol teyiple yapabilicegim bi sistem bu sekilde olurmu.birde tablet hangi marka ve model

Emeğine sağlık kardeşim... güzel bir çalışma olmuş... ben de logo içi kamera ile ilgileniyordum ama çok maliyetli olduğunu öğrendiğim için vazgeçtim sonradan çinden plaka lambasına takılan kamera ve içeri montajlanan 5" monitor aldım ama daha bağlatma ffırsatım olmadı... sadece
Sağolun teşekkürler

Emeğine sağlık kardeşim... güzel bir çalışma olmuş... ben de logo içi kamera ile ilgileniyordum ama çok maliyetli olduğunu öğrendiğim için vazgeçtim sonradan çinden plaka lambasına takılan kamera ve içeri montajlanan 5" monitor aldım ama daha bağlatma ffırsatım olmadı... sadece logo içi kamera yapabilirmisin benim için...

Ellerinize sağlık çok güzel ve orj.olmuş uygulamalar.

GT-S5300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Elinize saglik guzel olmus. Logoyu nasil yaptiniz merak etmedim desem yalan

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bende alicagim araca yapamak istiyorum geri gorus kamerasi baglanabilen ses kontrol teyiple yapabilicegim bi sistem bu sekilde olurmu.birde tablet hangi marka ve model

Tablet pek bilinmedik bir araç tableti çinden sipariş ettim

Emeğine sağlık kardeşim... güzel bir çalışma olmuş... ben de logo içi kamera ile ilgileniyordum ama çok maliyetli olduğunu öğrendiğim için vazgeçtim sonradan çinden plaka lambasına takılan kamera ve içeri montajlanan 5" monitor aldım ama daha bağlatma ffırsatım olmadı... sadece

O kadarda çok maaliyeti yok logo kameranın elinizdeki kamerayı kullanarak yaparız yardımcı olurum :)

Emeğine sağlık kardeşim... güzel bir çalışma olmuş... ben de logo içi kamera ile ilgileniyordum ama çok maliyetli olduğunu öğrendiğim için vazgeçtim sonradan çinden plaka lambasına takılan kamera ve içeri montajlanan 5" monitor aldım ama daha bağlatma ffırsatım olmadı... sadece logo içi kamera yapabilirmisin benim için...
Ellerinize sağlık çok güzel ve orj.olmuş uygulamalar.

GT-S5300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teşekkür ederim sağolun
Elinize saglik guzel olmus. Logoyu nasil yaptiniz merak etmedim desem yalan

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Biraz argesi var işin tabi Ama made in ankara sağolun

güzel bi çalışma olmuş Ferhat gayet başarılı.

Su amblem icine kamera isini detayli bi sekilde mesajla bana ilete bilirmisin ustam

Su amblem icine kamera isini detayli bi sekilde mesajla bana ilete bilirmisin ustam

Mesaja fln sığmaz , özel bir servo motor el yapımı bir devre ve pik, birazda emekle halledilebilir birşey . Ama ben de yapıyorum isteyenlere amblemli veya amblemsiz

Tamam ustat yakin zamanda irtibata gecebilirz tesekkurler simdiden

Geri
Üst Alt