Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ANDROID Multimedya & Amblem Geri Görüş Kamerası

RedCupRacing

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar eibach yay meselesinden bu foruma geçenlerde katılmıştım. Ne zamandır uğraştığım, aracıma entegre ettiğim sistemlerim sonunda bitti tüm seatçı arkadaşlara paylaşıyorum.

Montajını ve imalatını yaptığım sistemlerim ;

Piano black Android tablet ( Video girişli, wifi, Hd ekran 1.2 ghz 4.0)

Vgate icar2 Obd cihazı (wifi )

Otomatik açılan amblem kamera( tamamen el yapımı ve amatör mühendislik ile)

Sistemin en dikkat çekici yanları;

Tabletin Wifi si ile telefon 3g sine bağlandığımda 120 km hızda bile net kesintisiz TV kanalları izleyebilmek

Hd kalitesinde video izlemek

İnternete girebilmek

Belkide Tr de tek video girişli Tablet olması hasebiyle sadece geri kamerası değil ön ve araç içi kamerası bağlayabilme

Amblem içi kamera ile yağmur çamurdan kameranın pislenmemesi

Araç motor bilgilerini tablette görmek ( programlar açıkken geri kamera ve müzik vs çalışabiliyor.)

Kontağı açıp kapamama duyarlı bir tablet olması

Göğüse ve radyo çerçevelerine uyumlu piano black tablet

Kablo soket vs ortalıkta görünmeden neredeyse orijinal bir görünüm( resimde görünen kabloları katlamamıştık.

En önemli kısmı Bu özelliklerin hepsine 400 tl den daha az bir maaliyet ile sahip olmaktır.

İlerleyen zamanlarda daha net resim video vs yüklenecektir. Şimdi görsel zamanı

G15OY7.jpg

MlW3LN.jpg

ynRrNk.jpg

Z1JPE3.jpg

3RPnp9.jpg

b4YdGm.jpg

9pEPN8.jpg

9pEPa8.jpg

B945zQ.jpg

voRvVD.jpg

Z1JPRz.jpg

Dk90ry.jpg

JE6yGq.jpg

[video=youtube_share;WnysfqofPaQ]

MAAŞALLAH

Son düzenleme:
hoşgeldin, eline sağlık, hayırlı forumlar.

Eline emegine saglık güzel çalışma

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Logo kamerayı bende uzun süredir düşünüyorum bir türlü fırsat bulamadım uğraşmaya ve nasıl kamera kullanacağıma senin yapmış olduğun güzel ekran görüntüsü de güzel zaten tablet kullanıyorum araçta herşeyi ayrıntılı görmek güzel özellikle anlık arıza durumlarını

Güzel çalışmalar olmuş hoşgeldın kardeş..

Çok sağolun

Eline emegine saglık güzel çalışma

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Teşekkür ediyorum

Logo kamerayı bende uzun süredir düşünüyorum bir türlü fırsat bulamadım uğraşmaya ve nasıl kamera kullanacağıma senin yapmış olduğun güzel ekran görüntüsü de güzel zaten tablet kullanıyorum araçta herşeyi ayrıntılı görmek güzel özellikle anlık arıza durumlarını

Teşekkürler, öncelikle belirtmek isterim ki elinizdeki bir tablet , benim montajladığım cihaz ise araç tableti . Harici navigasyonu Video in girişi ve kontak açıp kapamaya duyarlı yapısı var. Öncelikle görüntüyü halletmelisiniz. Size logo kamera için yardımcı olurum ama görüntü alabilmek için harici irili ufaklı bir monitöre ihtiyaç duyacaksınız. Lcdsi gizli Dikiz aynaları var onları tavsiye ederim .

Çok sağolun

Teşekkür ediyorum

Teşekkürler, öncelikle belirtmek isterim ki elinizdeki bir tablet , benim montajladığım cihaz ise araç tableti . Harici navigasyonu Video in girişi ve kontak açıp kapamaya duyarlı yapısı var. Öncelikle görüntüyü halletmelisiniz. Size logo kamera için yardımcı olurum ama görüntü alabilmek için harici irili ufaklı bir monitöre ihtiyaç duyacaksınız. Lcdsi gizli Dikiz aynaları var onları tavsiye ederim .
Benim kullandığım tablet te gayet güzel gps video hd çıkışı bulunuyor ups ile kamera baglatisi yapılabiliyor ama bunlar önemli değil gerekirse daha iyisi alina bilir önemli olan yapılan değişiklikleri karsilaya bilsin logo kamera için yardımcı olursan çok sevinirim benim aracım mk3 bu arada

Benim kullandığım tablet te gayet güzel gps video hd çıkışı bulunuyor ups ile kamera baglatisi yapılabiliyor ama bunlar önemli değil gerekirse daha iyisi alina bilir önemli olan yapılan değişiklikleri karsilaya bilsin logo kamera için yardımcı olursan çok sevinirim benim aracım mk3 bu arada

Ha o zaman güzel tabi yoksa normal tabletler ne kadar çekici olsalarda araç için verimli değiller

Geri
Üst Alt