Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Android işletim sistemli Cep kullananlar buraya?

htc desire hd kullanıorum
cihaz uzerinde route66(tomtom navigasyonlarınki) navigasyonu vardı cok memnundum 1 ay deneme suresi varmiş :(
şimdi igo yukledim ucretsiz :)ama digeri kadar sevemedim cok ayrıntılı degil

Galaxy S2 satışta değilmi zaten? Bende şimdi pişman gibiyim Galaxy S Plus cıkıcakmıs işlemcisi 1.4 falan birazdaha ustun...

Googleandroid.com da lisanssiz olan surumu var ordan bulabilirsin. programi kurduktan sonra yanlis hatirlamiyorsam 350mb lik turkiye haritasini yukluyorsun ama programin menusu ingilizce fakat kullanimi cok basit sorun cikarmaz sesler turkce harita kusursuz.

Hocam dediğiniz siteye erişemiorum hata verio sanki çökmüş gibi....

i9003 cikti kullananlar var
cagri merkezinde calisiyorum o cihaz yuzunden basim agridi :)

i9003 cikti kullananlar var
cagri merkezinde calisiyorum o cihaz yuzunden basim agridi :)

Çagrı merkezi derken nerenin çagrı merkezi?

İ9003 aynı i9000 ile sadece bataryası 1650Mah birde ekranı değişik bide arka kapagı değişik ama fiyatı 200 TL civarı daha ucuz neden anlayamadım bilen varsa yazsın....

Çagrı merkezi derken nerenin çagrı merkezi?

İ9003 aynı i9000 ile sadece bataryası 1650Mah birde ekranı değişik bide arka kapagı değişik ama fiyatı 200 TL civarı daha ucuz neden anlayamadım bilen varsa yazsın....

dostum tamamiyle satis politikası ornegin blackberry9700 eski model olmasina ragmen bb9780 daha ucuz olarak cikti.HTC ve iPhone satislari patlayinca mecbur kaldilar.özTürkcell :)

dostum tamamiyle satis politikası ornegin blackberry9700 eski model olmasina ragmen bb9780 daha ucuz olarak cikti.HTC ve iPhone satislari patlayinca mecbur kaldilar.özTürkcell :)

bende gittim pahalı olan iidir die i9000 aldım :D

Geri
Üst Alt