Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Android işletim sistemli Cep kullananlar buraya?

bende htc hd 2 leo kullanıyorum.googleandroid com da hersey mevcut ordan ındırıyorum...

o değilde googleandroid.com a giremiyorum ben siz herseyi nerden indiriosunuz anlamadım googleandroid.com dediğiniz android marketmi???

Abi cracklı olan bi navigasyon programı indirmiştim ben ordan adı hangisi hatırlamıorum ama galaxy s de çeyrek ekran çıkıyodu düzeltemedim??

Çagrı merkezi derken nerenin çagrı merkezi?

İ9003 aynı i9000 ile sadece bataryası 1650Mah birde ekranı değişik bide arka kapagı değişik ama fiyatı 200 TL civarı daha ucuz neden anlayamadım bilen varsa yazsın....

ucuz olanın ekranı tft lcd bu nedenle daha ucuz i9000 de superamoled ekran var temel fark bundan kaynaklı ayrıca i9003'ün SAR değeri çok daha yüksek i9000'e göre

ucuz olanın ekranı tft lcd bu nedenle daha ucuz i9000 de superamoled ekran var temel fark bundan kaynaklı ayrıca i9003'ün SAR değeri çok daha yüksek i9000'e göre

bEN i9003 ün ekranı daha iyi diye biliyodum cunki test vardı youtubede bole saga sola donduruolar telefonun ekranı i9003 her acıdan daha canlı duruyordu. Neyse iiki 9000 almışım... Tşkkurler...

Geri
Üst Alt