Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anasayfada Hayırlı Ramazanlar Yazısı

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Ağalar bildiğiniz üzere mübarek ayımız olan Ramazan ayına girmiş bulunmaktayız bir yönetici olarak değilde bir üye olarak benim bir ricam var bilmiyorum saygıyla karşılarmısınız ama yılbaşı döneminde anasayfamızda kar taneleri vardı ve uzunca bir süre kaldı yeni yılı karşıladık çokta güzeldi. şimdi bu mübarek ayda anasayfamızı ramazana özel bir şekilde süsleyelim hiç olmadı o reklamların döndüğü yerde kayadibi maxicar yazısından sonra birde Ramazan ile ilgili bir banner olabilir.

Bu belki şöyle birşeyinde başlangıcı olur sitemiz böyle özel günleri ayları takip ederek sürekli güncel olabilir....

Fikirlerinizi bekliyorum....

+1905 :eek:key:

Daha öncede yazmıştım ben sadece Ramazan değil
Araç güneşliği ve bayrakların en üstte bir linkte yer alması gerekir..

Siteye her giren SCW üyesi değil vatandaş ilk kez duyyor yada denk gelip açıyor
bu gibi şeyler kafadan görünse sitenin ne denli ciddi oldugu anlaşılır..

bencede olması gereken bir şey bu bence hemen yapılmalı :eek:key:

sitemiz böyle özel günleri ayları takip ederek sürekli güncel olabilir....

bence çok hoş bir fikir, sitenin kurumsal kimliğini bozmadan, uyumlu bir tasarımla güncel olarak yenilenen ufak bir bölüm bile olsa ap ayrı bir renk katar.. ben de beğendim bu fikri..

yapandan da yapmayandan da allah razı olsun....

Geri
Üst Alt