Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtarlık gonderım bılgılerı

• Soylenen ıban a parayı yaptırdım 07 sh 531 saygıkar

• Hesap ısmı Bünyamin Kaya çıkacak muhtemelen

• Serkan gülsoy
    Yenı mahalle zumrut sok No 27/3 kütahya/tavşanlı

• Leon 07 sh 531
      [MENTION=23360]atay78[/MENTION] kardeşim bu arkadaş ücretini göndermiş listeye eklermisin [MENTION=25698]enginerdi[/MENTION]

[MENTION=25698]enginerdi[/MENTION] verilen ibana bugün eft yi yaptım.işgünü olmadığı için yarın hesabınıza geçecektir.açıklama olarak 78BB699 anahtarlık yazdım

Selam,

2. Liste tarıktayfur 48D1904 plakalı ibiza

parayı belirtilen hesaba yatırdım - açıklama olarak ''48D1904 anahtarlık'' yazdım bilginize.

Adres: Karaçalı Mah. Şehit Kubilay 1 Sok. No:7/1 Dalaman/MUĞLA

Tarık Tayfur Uysal 506 885 12 01 :seat

Merhaba

2. Liste Wolkan07 07LHS50 ve VOLKAN yazıcak iki tane plakalı Leon

Adres: Aşağı Hisar Mahallesi 4597. Sokak No:4 Kat:4 Manavgat/ANTALYA

Volkan AVCI 505 343 33 30

herkez adresnı buraya yazsada ozel mesaj atmazsanız sevınırım ozel mesaj atıcaksanızda ılgılı arkadasa atınız [MENTION=25698]enginerdi[/MENTION] arkadasımıza atınız [MENTION=25337]focus[/MENTION]

MRB ben cordoba 16 jf 677 söylemiştim oldumu acaba ona göre ne zaman derseniz adres ve parayı yatırırım

34 yk 3495 anahtarlık ne zman basılır bende ücretini yatırcammm...

herkez adresnı buraya yazsada ozel mesaj atmazsanız sevınırım ozel mesaj atıcaksanızda ılgılı arkadasa atınız [MENTION=25698]enginerdi[/MENTION] arkadasımıza atınız [MENTION=25337]focus[/MENTION]
[MENTION=25698]enginerdi[/MENTION] gönderim bilgileri özel mesajla iletildi

MRB ben cordoba 16 jf 677 söylemiştim oldumu acaba ona göre ne zaman derseniz adres ve parayı yatırırım

34 yk 3495 anahtarlık ne zman basılır bende ücretini yatırcammm...

bende ucreti yarın yatırabilirim bu 3ncu mesajım:)

@enginerdi gönderim bilgileri özel mesajla iletildi.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

urunler hazırmıs kargolanıcakmıs ucrtelerı gnderbılırsınız

Geri
Üst Alt