Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

anahtarlık almak ısteyen arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teşekkürle emekleriniz için [MENTION=23360]atay78[/MENTION] ve [MENTION=25698]enginerdi[/MENTION]

bende 1 adet plakalı istiyorum 41 FK 910 LEON

[MENTION=23360]atay78[/MENTION] ben de istedim ama her iki listede de ismim yok.

[MENTION=23360]atay78[/MENTION] ben de istedim ama her iki listede de ismim yok.

b senle ayni anda yazan bir atarkdas daha var onlari anahtarlik yapick arkds listeye ekleddi birinci listeyi kapattik sadece listeye eklmedik zaten yapan arkds ekledi diye birinci listedesin abi

Teşekkürle emekleriniz için [MENTION=23360]atay78[/MENTION] ve [MENTION=25698]enginerdi[/MENTION]

Abi ne demek hersey forum ve uyeleri icin

B u arada not duseyim bu isle ilgili alakm yoktur sadece talep toplama konusnu ben actim ozel sorularinizi enginerdi arkdasimiza sorarsaniz saglikli bilgi alabilirsiniz

Ayrica odeme ve kargo bilgileri icin yarin aciklama yapilicaktir talep toplama devam etmektedir isteyen arkadslar listedeki gbi nicikini istedgi adet sayisini ve ne tarzda istedigini yazrsa ikinci listeye eklmesini yapablirim

Arkadaşlar plakalı ürünleri kaplamaya verdim bu akşam boya işlemini yapip yarina hazir edicem. ama plakasiz ürünlerin imalat süreci biraz uzuycak benim elimde olmadiği dışarida döküm yapildiği için cuma gününe kadar gün aldim arkadaşlar. plakalilar için gönderim yarin başliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt