Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtarla Kapı Açma Problemi

bende bu aksam fark ettim kilit düğmesine arabadan cıkınca bastıgımda 4 kapı kilitleniyor 1 defa daha bastıgımda şoför kapısını açıyor buna ne demeli :D

arkadaşım kullanma kılavuzuna bi bak derim benimde başıma geldi aynı şey servise gitmene gerek yok ben kendim halletmiştim ama şimdi tam hatırlamıyorum kullanma kılavuzunda yazıyor ondan eminim :)

bu durum bendede var 1 haftadır ve bence şu sebepten oluyor; ben aracın içindeyken içerden kilit tuşuna basmamıştım hiç.bu tuşa basılı tutunca biliyorsunuz ki araç hareket edınce kapılar otomatık kilitleniyor.bu özellık artık devrede oldugu ıcın aractan ındgınızde sızın kapınız harıc tum kapılar ve bagaj kılıtlı kalıyor.denemedım ama muhtemelen bu hareket edınce kapıları kilitleme özelliğni devre dışı bırakırsanız bu kapı olayıda çözülr diye düşünüyorum.yarın ilk iş bunu deneyeceğim.Bence sebep bu çünkü dediğim gibi bendede bu durum kapıların hareket halınde kıtlenmesı ozellıgını calıştırdıgımda olmaya başladı.

Evet Arkadaşlar şimdi denedim ve başardım :))
Gerçekten çok teşekkürler..
İlk denememde aynalar kapılı park halindeyken arabanın ön kapısı açtım yaptım olmadı, sonra kontağa taktım aynaları açık pozisyona getirdim,
kapı yine açık anahtarı sağa doğru çevirip aynalar kapanana kadar bekledim, kapıyı bu şekilde kapattığımda oldu..
Paylaşımın faydaları işte çok teşekkürler tekrardan...:)))

Evet Arkadaşlar şimdi denedim ve başardım :))
Gerçekten çok teşekkürler..
İlk denememde aynalar kapılı park halindeyken arabanın ön kapısı açtım yaptım olmadı, sonra kontağa taktım aynaları açık pozisyona getirdim,
kapı yine açık anahtarı sağa doğru çevirip aynalar kapanana kadar bekledim, kapıyı bu şekilde kapattığımda oldu..
Paylaşımın faydaları işte çok teşekkürler tekrardan...:)))

hadi geçmiş olsun...

linkteki uygulamayı denemiştim ama olmamıştı ya da ben yapamamıştım belki benim araçta olmuyordur...

Geri
Üst Alt