Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtarla Kapı Açma Problemi

Benimde bir sorum olacak sol arka kapı dışarıdan açılmıyor bunun nedeni ne olabilir ???

Kapı kilidi bozulmuş olabilir. Safelock ile bir deneyip kontrol edebilirsin mesela. Arabayı kitledikten sonra ilk seferinde kapıların içeriden açılmıyor olması lazım. İkinci defa kitlemeye bastığında içeriden de açılabiliyor olması lazım. Bu şekilde deneyip bir kontrol et. Kapı gerçekten kitleniyor mu kitlenmiyor mu.

Bu bir sorun olmaması lazım... Bizim Voyager'da da böyle...

Aracı bakıma bu süreç içerisinde bakıma vs. verdiyseniz serviste yapmışlardır. Tamamen güvenlik amaçlı bir şey. VAS cihazına bağladıklarında açıp kapatıyorlar. Normalde arabayı durdurup anahtarı çekince tüm kapıları açmıyordu. Yine serviste araba durup anahtarı çektiğimde tüm kapıları açacak şekilde ayarladılar. Tek kapı açıldığında ise kilitler yine aktif halde. Yani endişelenilecek bir durum değil. :)

Bilgilendirme için teşekkür ederim :)

Keşke bu ayarları biz kullanıcıların değiştirebileceği şekilde yapsalarmış..

selamlar aynı mesele ile ben de uğraşmıştım zamanında bu özel bir ayar eğer değiştirmek istiyorsanız özel servise gidebilirsiniz ama bunun için gitmenizi tavsiye etmem 20-30tl yetkili serviste belki daha da fazla yani gereği yok yağ değişimi geldiğinde rica edersen para almazlar 3 dakikalık bir iş sadece...

Bilgilendirme için teşekkür ederim :)

Keşke bu ayarları biz kullanıcıların değiştirebileceği şekilde yapsalarmış..

Rica ederim. :) Keşke öyle olsa ama MFD olmadığı sürece pek de bir şeyine müdahele edemiyoruz. Babamın Passat'ından biliyorum. Şu durumda bu tür ayarlar için servise ya da sanayiye gitmeye mahkum durumdayız..

bu anahtarı sağa sola çevirme olayını yapan varsa arkadaşlar buraya dönerse sevinirim ben yapamamıştım aracımda o özellik var mı bilmiyorum...

bu anahtarı sağa sola çevirme olayını yapan varsa arkadaşlar buraya dönerse sevinirim ben yapamamıştım aracımda o özellik var mı bilmiyorum...

camlar açıkken anahtarı sürücü kapısına takıp sağa çevirip beklersen önce kapılar kilitlenir sonra camlar kapanır, sola çevirip beklersen tüm camlar açılır...

bu kısımları ben biliyorum benim esas sorum kumandaya tek basma tüm kapılar açılma - iki kez peşpeşe basma tüm kapılar açılma tek basma sürücü kapısı açılma modlarını nasıl değiştiriyorsunuz benim araçta ben yapamadım....

Geri
Üst Alt