Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

anahtarla cam kapama

damalis

Kayıtlı Üye
anahtarla otomatik olarak camı kapatılıyormus ben uzun basıyorum kılıt tusuna kapanmıyor baska yontemi mi var ?

kapı üzerindeki kilit i uzun süre açma tarafına ve kapama tarafına tuttuğunuzda da olması gerekir.Ama anahtar üzerinde çalışmıyor ise bu yöntem de çalışmaz büyük olasılık.Özelliği Vag üzerinden açmak gerekir.

aracınızda bu özelliğin olduğuna eminseniz servisten veya oto elektronikcileriden bu özelliği aktif ettirmeniz gerekmektedir...

eminim açılıp kapannıyor ama nasıl yapalıyor bilmiyorum arkdas yapıyor bana soylemıyor :)))

Anahtarı sağa ve sola çevirip o şekilde tutman gerekiyor..Çevirip bırakarak olmuyor..Bırakmadan kapanmasını yada açılmasını bekliyeceksin...

Vagcom ile ozelligin aktiflestirmesi gerekiyor

Anahtarı sağa ve sola çevirip o şekilde tutman gerekiyor..Çevirip bırakarak olmuyor..Bırakmadan kapanmasını yada açılmasını bekliyeceksin...

bu dediğiniz benim aracımda da var sağa çevirip bekleyince kapanıyor kumandadan bu işlemi yapamazmıyız acaba araç 2000 model toledo

bu dediğiniz benim aracımda da var sağa çevirip bekleyince kapanıyor kumandadan bu işlemi yapamazmıyız acaba araç 2000 model toledo
Kumandadan bu işlem malesef olmuyor...Belki kumandadan ayna katlanması gibi yazılım filan olursa camlarda olabilir...

benim camlarda anahtarı takıp kapıyyı kitleyip öyle tutunca 4dünüde kaldırıyor kumandadan kilit tuşuna çok asıldım ama olmadı hic bir seferin :D

Geri
Üst Alt