anahtarla cam kapama | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

anahtarla cam kapama

damalis

Kayıtlı Üye
anahtarla otomatik olarak camı kapatılıyormus ben uzun basıyorum kılıt tusuna kapanmıyor baska yontemi mi var ?

Mertkan

Kayıtlı Üye
kapı üzerindeki kilit i uzun süre açma tarafına ve kapama tarafına tuttuğunuzda da olması gerekir.Ama anahtar üzerinde çalışmıyor ise bu yöntem de çalışmaz büyük olasılık.Özelliği Vag üzerinden açmak gerekir.

REİS38

Kayıtlı Üye
aracınızda bu özelliğin olduğuna eminseniz servisten veya oto elektronikcileriden bu özelliği aktif ettirmeniz gerekmektedir...

damalis

Kayıtlı Üye
eminim açılıp kapannıyor ama nasıl yapalıyor bilmiyorum arkdas yapıyor bana soylemıyor :)))

schumi

Kayıtlı Üye
Anahtarı sağa ve sola çevirip o şekilde tutman gerekiyor..Çevirip bırakarak olmuyor..Bırakmadan kapanmasını yada açılmasını bekliyeceksin...

mitrazapin23

Kayıtlı Üye
Anahtarı sağa ve sola çevirip o şekilde tutman gerekiyor..Çevirip bırakarak olmuyor..Bırakmadan kapanmasını yada açılmasını bekliyeceksin...
bu dediğiniz benim aracımda da var sağa çevirip bekleyince kapanıyor kumandadan bu işlemi yapamazmıyız acaba araç 2000 model toledo

schumi

Kayıtlı Üye
bu dediğiniz benim aracımda da var sağa çevirip bekleyince kapanıyor kumandadan bu işlemi yapamazmıyız acaba araç 2000 model toledo
Kumandadan bu işlem malesef olmuyor...Belki kumandadan ayna katlanması gibi yazılım filan olursa camlarda olabilir...

uquR

Kayıtlı Üye
benim camlarda anahtarı takıp kapıyyı kitleyip öyle tutunca 4dünüde kaldırıyor kumandadan kilit tuşuna çok asıldım ama olmadı hic bir seferin :D