Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

anahtarla cam kapama

Konu, 'Cordoba' kısmında damalis tarafından paylaşıldı.

1. damalis

damalis SCW Üyesi

84
    12
    8
    anahtarla otomatik olarak camı kapatılıyormus ben uzun basıyorum kılıt tusuna kapanmıyor baska yontemi mi var ?

2. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    kapı üzerindeki kilit i uzun süre açma tarafına ve kapama tarafına tuttuğunuzda da olması gerekir.Ama anahtar üzerinde çalışmıyor ise bu yöntem de çalışmaz büyük olasılık.Özelliği Vag üzerinden açmak gerekir.

3. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    aracınızda bu özelliğin olduğuna eminseniz servisten veya oto elektronikcileriden bu özelliği aktif ettirmeniz gerekmektedir...

4. damalis

damalis SCW Üyesi

84
    12
    8
    eminim açılıp kapannıyor ama nasıl yapalıyor bilmiyorum arkdas yapıyor bana soylemıyor :)))

5. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Anahtarı sağa ve sola çevirip o şekilde tutman gerekiyor..Çevirip bırakarak olmuyor..Bırakmadan kapanmasını yada açılmasını bekliyeceksin...

6. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    Vagcom ile ozelligin aktiflestirmesi gerekiyor

7. mitrazapin23

mitrazapin23 SCW Üyesi

740
    103
    43
    bu dediğiniz benim aracımda da var sağa çevirip bekleyince kapanıyor kumandadan bu işlemi yapamazmıyız acaba araç 2000 model toledo

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Kumandadan bu işlem malesef olmuyor...Belki kumandadan ayna katlanması gibi yazılım filan olursa camlarda olabilir...

9. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    benim camlarda anahtarı takıp kapıyyı kitleyip öyle tutunca 4dünüde kaldırıyor kumandadan kilit tuşuna çok asıldım ama olmadı hic bir seferin :D

10. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Yazılımsal olabilir

Sayfayı Paylaş