Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

anahtardaki tuşlar ve farlar

joeblack

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2007 alteam var
1- yan aynalar anahtardan ile kapatılmıyormu içeriden kapatılıyor...
2- anahtardaki bagaj düğmesine basınca açmıyor ama kapıları açınca açılıyor kapıları kilitleyince kilitliyor bagaj tuşu ber işe yaramıyor bozuldumu acaba
3- birde farlar auto da iken arabayı çalıştırıyorum hava bulutlu ise farları açıyor bunun bir ayarı yokmu?
4- far düğmesinin sağındaki iki düğmeden saat götergeli olan ne işe yarıyor..

1-) yazılımla yaptırabilirsin servisten yaptırman gerek
2-) normalde açması gerek anahtar kumanda kodlamasında hata olabilir kotlatmak gerek
3-) evet var ayarı sensörün nerde olduğunu buldurup yaptırman gerek,,,
4-) gösterge panelinin ışık şiddetini ayarlıyor,,,

kapatma dügmesine uzun basarsan aynalar kapanıyo,tapçık elinde varsa eger sadece bagaj açma kuman da ile o bölümden nasıl yapıldıgını bulabilirsin eger hav kapalı ise farlar yanar sensörler geceyi algılıyo saat göstergeli olan göstergelerin aydınlatmasını ayarlıyo ordan kısıp çogalta bilirsin

arkadaşlar bilgiler için tşkler . 1- arkadaşlar uzun basınca kapatmıyor. bagajda öyle olmuyor. peki bu yazılımın ücreti nedir?

servisler genelde ücret almıyorlar ama olsa olsa 50 tl civarı bir rakamdır,,,

arkadaşlar bilgiler için tşkler . 1- arkadaşlar uzun basınca kapatmıyor. bagajda öyle olmuyor. peki bu yazılımın ücreti nedir?
kardeş ilk başta istersen kitapçıgına bak orda açıklama yapar kapılraın yanın da siyah renkli bi klit var onları ssaga sola dogru çevirin ce yapabiliysun ben öyle yaptım sende bi dene istiyosan kitapçıgıa bak

kardeş ilk başta istersen kitapçıgına bak orda açıklama yapar kapılraın yanın da siyah renkli bi klit var onları ssaga sola dogru çevirin ce yapabiliysun ben öyle yaptım sende bi dene istiyosan kitapçıgıa bak

O Neymiş Ya kilitmi ayna kilidimi varmış kapılarda:confused:

O Neymiş Ya kilitmi ayna kilidimi varmış kapılarda:confused:
selçuk kapılarda kapıkitilitleri ni kontrol emeni saglayan sifre kilitleri, var onşlar sayesinde kapıları tek basmada sadece sürücü yada bagaj gibi fonksiyonları devreye alabiliyosun

selçuk kapılarda kapıkitilitleri ni kontrol emeni saglayan sifre kilitleri, var onşlar sayesinde kapıları tek basmada sadece sürücü yada bagaj gibi fonksiyonları devreye alabiliyosun

bak bunu bilmiyodum .. yararlı bilgi paylaşımı için teşekkürler:eek:key:

Geri
Üst Alt