Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar pil uyarisi

Onuroduncu

Kayıtlı Üye
Arkadaslar meraba bugun aracimda anahtar pili uyarisi verdi daha once basiniza boyle bisey geldi mi ne yapmak gerek

Kardeşim geçen benim başıma geldi biran çok endişelendim fakat pil değişiminden sonra sıkıntı kalmıyor.Mümkünse değiştirmende fayda var pilini

Benimde yakında verdi aynı uyarıyı pil değişimi yapınca gidiyormuş ben daha değiştirmeye fırsat bulamadım

Bende aynısını yaşadim ister kendin tak ister pil aldigin yere taktir buyuk saat pili var icinde 10 tl degisiyorlar pil bittiginde kumanda isini gormez

Kac model bu akıllı uyarıyı veren arabalar :) ılk defa duydum pil uyarısını da :) neler yapıyolar yaw

Arkadaslar meraba bugun aracimda anahtar pili uyarisi verdi daha once basiniza boyle bisey geldi mi ne yapmak gerek

Bazı araçlarda anahtar yuvası üzerinden şarj oluyor içindeki pil. Ancak bazı araçlar bu durum yaşanabiliyor. Tek başına pil değişiminde immobilizer ayarları sıfırlanıyor diyorlar. Ne derece doğru acaba ?

Kac model bu akıllı uyarıyı veren arabalar :) ılk defa duydum pil uyarısını da :) neler yapıyolar yaw

Benim arabada daha 1 aylık oldugundan bu tür ilginc sorunlarla da pek karsılasmıyorum :D

Hepimiz icin kazadan beladan sorunlardan uzak keyifli sürüşler olsun inşallah :rolleyes:

Kendi dukkanimda ayni pilden mevcuttu anahtarin uzerinde leon yazili kaplardan mevcuttu o kabi cikarmak gerekiyor ilk once o kabida kirmak gerekiyor. Kirdiktan sonra sustaliyi cikartip arasina duz tornavida sokup kastirinca aciliyor direk ici. Yalniz bir durum var bu pil degistirme olayini cok hizli yapilmasi gerekiyor cunku kumanda kendini sifirlarsa arabaya tekrar kaydetmek gerekiyor fakat oda biraz zor is. Ondan dolayi hizlica pil tak yenisini tak yapip direk araci kontaga takip mars basmak gerekiyor ki anahtar kendini sifirlamasin ve boylelikle hersey eskisi gibi oluyor. Bilgi ekraninda yazan pil uyarisada gidiyor. Ayrica bu piller sarjli piller degil butun leonlarin basina gelen durumdur. Dikkat edilmesi gerekilen durum pili degistirirken fazla oyalanmadan degisip direk kontags takilip marsa basilmasi. Birde anahtardaki guzelim kilifimiz pert oluyor :) allahtan dogus oto 2 tane vermisti 1 adet daha var elimde fakat su silikonlulardan almayi dusunuyorum kullanan arkadaslar varsa kullanisli mi acaba

Benımde başıma geldı 1 ay öncesine kadar,değiştirdim pili sorun ortadan kalktı,saaticilerde bile bulabilirsin pilin aynısını..silikondan bende var baya kullanışlı,ben beğeniyorum açıkçası..

Geri
Üst Alt