Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar Kılıfı Arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Fotoğraftaki kumanda kılıfından arıyorum , forumdan satan varsa buluşmadan fln almayı düsünüyorum elden .

Volkswagen-VW-Kumanda-Koruyucu-Silikon-Kilif__59772739_0.jpg

Bulursan ben buluşmayı beklemem istediği yerden kargoyla gönderebilir.. :eek:key:

Tamam bulursan abi sana zahmet ilgilenirsen çok sevinirim. Fiyatları nedir abi bilirmisin.? Nerede satılır.?

o kılıfın aynısını eneserol satıyo ona sorun ben 2 tane aldım bi turuncu bitanede boncuk mavi çokta memnunum

ya internette simdi buldum satanda tanıdıgım cıktı. ona danıstım suan kapıda ödeme fln varsa alırım diğer türlü adam tuzlada bi kılıf için ta tuzlaya gidemem. :)

bunula senin paylaştığın görsel farklı ama :confused:

Ben beyazından ıstıyorum bu abide mevcut kendi aracının anahtarında kullanmıs onun fotoyu cekmıs.

Ben bir görüşeyim bununla..Bi buluşmaya getiririm.Hem bunun bahanesiyle buluşmaya gelmiş oluruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt