anahtar hakkında... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

anahtar hakkında...

aslan66

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bi sorum olcak yardımcı olursanız sevinirim 2001 leonum var orjinal anahtarının çipi bozuldu aracı çalıştırıyo ama stop ediyo ekranda bi arabanın altında anahtar resmı var yanıp yanıp sönüyor anahtarcıya gittim bişeyler yaptı pin kodu olmadan olmaz dedi servise gitmen lazım bu modellerde oluyo dedi yardımcı olcak varsa sevinirim

tugra kazım

Kayıtlı Üye
belli bi mutden sonra çip ömrünü bitiriyo şuan elindeki anahtarın çipini başka bi anahtara kopyalaya biliyolar 3- 4 ay önce bendede aynı sorun oldu 85 tl ye hallettim sorunu servis ne kadar fiyat cıkarıyor bilmiyorum

YEKTA

Kayıtlı Üye
aynı şehirdesiniz irtibatı kuruverin kazım

aslan66

Kayıtlı Üye
anahtrcı da aynısını dedı kopyalarız dedi ama daha sonra pin kodu mu lazım mıs bu modeller bole dıyo anahtarcıdan kaynaklanıyo olabılırmı acaba

tugra kazım

Kayıtlı Üye
anahtrcı da aynısını dedı kopyalarız dedi ama daha sonra pin kodu mu lazım mıs bu modeller bole dıyo anahtarcıdan kaynaklanıyo olabılırmı acaba
evett hepsi yapamıyo bide ellerindeki her anahtar çipi uymuyo arabaya baglayıp uyum saglıyolar kayseridemisin yozgatdamı arabayla gelirsen çarşıya haberleselim yaptırırız sorun olmazz kullandıgın sustalımı düz anahtarmı

:eek:key:

aslan66

Kayıtlı Üye
şu an tokattayım işim gereği kayserıden buraya geldım. sustalı kullanıyodum bozuldu yedek anahtarı kullanıyorum

tugra kazım

Kayıtlı Üye
arabayla buraya gelme durumun yoksa ordaki anahcılardan çözüm bulabilirsin yoksa şimdilik yedekle idare et kardeşim kayseriye geldiginde hallederizz sustalı istersen onlarda 2 kalite varmış biri 85 tl digeri 135 tl

aslan66

Kayıtlı Üye
anladım artık kayseriye yolumuz düştüğünde halletcez teşekkürler