Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

anahtar hakkında...

aslan66

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bi sorum olcak yardımcı olursanız sevinirim 2001 leonum var orjinal anahtarının çipi bozuldu aracı çalıştırıyo ama stop ediyo ekranda bi arabanın altında anahtar resmı var yanıp yanıp sönüyor anahtarcıya gittim bişeyler yaptı pin kodu olmadan olmaz dedi servise gitmen lazım bu modellerde oluyo dedi yardımcı olcak varsa sevinirim

belli bi mutden sonra çip ömrünü bitiriyo şuan elindeki anahtarın çipini başka bi anahtara kopyalaya biliyolar 3- 4 ay önce bendede aynı sorun oldu 85 tl ye hallettim sorunu servis ne kadar fiyat cıkarıyor bilmiyorum

aynı şehirdesiniz irtibatı kuruverin kazım

anahtrcı da aynısını dedı kopyalarız dedi ama daha sonra pin kodu mu lazım mıs bu modeller bole dıyo anahtarcıdan kaynaklanıyo olabılırmı acaba

anahtrcı da aynısını dedı kopyalarız dedi ama daha sonra pin kodu mu lazım mıs bu modeller bole dıyo anahtarcıdan kaynaklanıyo olabılırmı acaba

evett hepsi yapamıyo bide ellerindeki her anahtar çipi uymuyo arabaya baglayıp uyum saglıyolar kayseridemisin yozgatdamı arabayla gelirsen çarşıya haberleselim yaptırırız sorun olmazz kullandıgın sustalımı düz anahtarmı

:eek:key:

şu an tokattayım işim gereği kayserıden buraya geldım. sustalı kullanıyodum bozuldu yedek anahtarı kullanıyorum

arabayla buraya gelme durumun yoksa ordaki anahcılardan çözüm bulabilirsin yoksa şimdilik yedekle idare et kardeşim kayseriye geldiginde hallederizz sustalı istersen onlarda 2 kalite varmış biri 85 tl digeri 135 tl

anladım artık kayseriye yolumuz düştüğünde halletcez teşekkürler

Geri
Üst Alt