Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu yakası

quicksilverrr

Kayıtlı Üye
Merhaba;
Anadolu yakasında aracın aynalarını kaplatabileceğim bir yer tavsiye edermisiniz. Bu tarafta yaptıran oldumu acaba.Bugun müsait olduğum için gidip yatırabilirim. Yada kaliper için tavsiye.
iyi günler

Merhaba;
Anadolu yakasında aracın aynalarını kaplatabileceğim bir yer tavsiye edermisiniz. Bu tarafta yaptıran oldumu acaba.Bugun müsait olduğum için gidip yatırabilirim. Yada kaliper için tavsiye.
iyi günler

Merhabalar

Bostanci oto sanayide sanayinin girisindeki bostanci tuning de kaplattim aynalari. Muazzam kaplamayla ünlü biyer değil ama fikir olması için gidip görüşebilirsin. Kaliper içinde herhangi bir tuningcide kaliper kapakları satıyolar ama ben güvenemiyorum onlara malzemesi nedir deforme olur mu hiç belli değil.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba;
iyi günler
Maltepe de bu işin erbabı abimiz var scw özel fiyatla yardımcı olunuyor bilgin olsun fiyat ile ilgili 0532 242 08 27 arayın yatçrdımcı olalım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt