Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu yakası FULL istasyonunda %25 indirim CUMA günü

Benzin istasyonunun önünden geçtim şimdi dehşet bir kuyruk vardı :)
Bende girmedim hiç uğraşamam kuyrukla falan gittim opetten aldım benzinimi :D:eek:key:

Opetten aliyorlar ya

Ar şirketler grubu, Mersin merkezli. Birçok şirket var bu bünyede. Barzani - Talabani ne ayak kimler uyduruyor bunlari anlamiyorum? En ufak bir google araştırmasında bile elde edilebilecek sonuçlar bunlar. Adamlar halkin yararina, enerji kartellerinin zararina bir uygulama yapiyorlar. Bizde karalamalara hemen geliyoruz...
Farzedelim Barzani ortakli olsun ne olacak? BP,Shell bunlar ondan çok mu daha iyi?

şu saatten sonra ona bakmam kiminmiş değilmiş umrumda olmaz fiyata ve kaliteye bakarım

abi lpg temiz çözüm :D herkese öneriyorum 75 lira 400 450 km yapıyorum :D

ar şirketler gurubu benzini vbg holding ten alıyorlar rafineri yunanistanda full un sahibi mersinli

aynen bende bu şekilde biliyorum..

bugün saat 13.30 da gittim.kuyruk vardı ama 10 dakika bekledim sadece.150 liraya fullendi depom.içinde demekki 4 5 litre kalmış benzin..akşam izmite gidip gece geri dönücem.bakalım nasıl olacak

Geri
Üst Alt