Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Anadolu yakası cam filmi tavsiyesi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında gkydmrstyle tarafından paylaşıldı.

1. gkydmrstyle

gkydmrstyle SCW Üyesi

41
    36
    18
    Evet arkadaşlar konu başlığındada olduğu gibi anadolu yakasında cam filmi yapan işçiliği düzgün ve fiyat konusunda iyi rakamlar veren biyer arıyorum Llumar en iyisi olarak duymuştum lakin 200 tlye elgard yapan yerlerde buldum sizin tavsiyeniz nedir? Yaptıran ve fiyat konusunda uygun yerlerin tavsiyesini bekliyorum.

Bunu beğendi. fimus bunu beğendi.
  2. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    zeynep kamil de lumar ahmet usta var.fiat biraz pahalıdır fakat üzerine yoktur

3. gkydmrstyle

gkydmrstyle SCW Üyesi

41
    36
    18
    Onu duymuştum bir çok kez ama maksimum 250 300 verebilirim llumara zaten alınan para sadece işcilik hepimizinde bildiği gibi

4. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    Cezmi abinin dediği ahmet camdır ben butun arabaları orda yaptırdım biraz pahalıdır ama bindiğin sure içersinde garanti kapsamında yanı senelerce gönlün rahat kullanırsın 0535 794 94 94 Ahmet'in teki gitmeden iki gün önce ara

5. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    ön cam hariç fiatlar o civarda sanırım..bi konuş,farklı yerde ucuz filimle güneş görünce renk soluyor

6. gkydmrstyle

gkydmrstyle SCW Üyesi

41
    36
    18
    O konuda haklısınz araştırıyorum dediğiniz bende iyisini yaptırıp ugrasmamak istiyorum açıkcası bi kere yapılan bişey olucak sonucda

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş