Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu yakasında önerebileceğiniz Özel Servis

selimtkz

Kayıtlı Üye
Anadolu yakasında önerebileceğiniz Vw özel servisi varmı seat ibiza için, Aynı zamanda Arıza Teşhis makinesine bağlanması gerektiğinden Alet olması gerekiyor.

Gereksiz yere parça değişimi yapmayan memnun olduğunuz yer varsa paylaşırmısınız lütfen.

neden özel servis kayadibi seat sponsorumuz üzmez seni

Ankarada Ata'ya götürüyorum, bir kere özel servisden fiyat aldım, yaptırdıkdan sonra. Neredeyse %30-40 fiyat oynuyor. Öğrenciyim ve para sıkışıklığım var ondan özel servis düşünmüştüm.
neden özel servis kayadibi seat sponsorumuz üzmez seni

sen bi özleden fiyat al birde kayadibinden bence çok farketmez scw üyelerine

Erya dan ayrılan Hasan Usta Ümraniyede yer açtı..Onunla görüş istersen..
Telefonu : 05322979713

Bostancı Sanayi-Vw Tech,ilkan usta var.Gorup gorebılecegın en ıyı vw ustalarındandır.Standart,modifiyeli her turlu arabaya bakar

yakın olurmu bilmiyorum ama KADOSAN da ORJİNAL OTO var özgür usta... kayadibi servisinden ayrılıp kendi dükkanını açtı..adımı söylersen elinden gelen yardımı yapar... :eek:key:

Geri
Üst Alt