Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu yakası FULL istasyonunda %25 indirim CUMA günü

vdtBocanegra

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Üsküdar Gürpınar Caddesinde yeni açılan ve şu an aktif olan FULL istasyonu bu cuma (11.02.2011) %25 indirim yapacaktir.
ilgilenenlerin dikkatine..

Bulgurlu Mahallesi Libadiye civari.

Az önce önünden geçtim istasyonun, adamın biri elinde ışıklı % 7 indirim tabelası tutuyordu :D

Bende güvenemiyorum ama yarın benzin ışığım yanacak alsam mı almasam mı karar veremedim :confused:

ben aldım çok farketmiyor..hele bi de önünden gçmiyorda sadece benzin için oralara gidiyorsan giderken..zaten indirimi harcıyorsun..ha %25 iyi rakam..bi depo benzin 200 tl %25 eksiği 50 tl..o zaman iyi oluyor..litresi 3 liraya falan geliveriyor..

Yani bayi paylarına göre bu istasyonlar daha düşük kazanıyorlar,mantık şu daha indirimli satarsam az kazanırım ama cok müsteri gelir,düz mantık.Ama o sırada benimde aklıma klasik Türk düz mantığı geliyor bu indirimi acaba biryerden cıkarıyorlarmı kısarak:) Bilemiyorum belkide ben evham yapıyorum ama sonucta yapılan indirimler ciddi..

Burçak bu arada senin aracın ortalaması düşmedi mi hala.?

cuma günü o cadde kesin kilit olur ama yinede gidicem :)

abi full opetten alıyor yakıtı
leon ada bi depo aldım mazot hıc bır sıkıntı yok

o zaman Cuma günü depo 150'ye ya da küsürlere doluyosa gider doldururum..velakin nerde bilmiyorum bile Üsküdar'da..

Geri
Üst Alt