Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu yakası FULL istasyonunda %25 indirim CUMA günü

Ar şirketler grubu, Mersin merkezli. Birçok şirket var bu bünyede. Barzani - Talabani ne ayak kimler uyduruyor bunlari anlamiyorum? En ufak bir google araştırmasında bile elde edilebilecek sonuçlar bunlar. Adamlar halkin yararina, enerji kartellerinin zararina bir uygulama yapiyorlar. Bizde karalamalara hemen geliyoruz...
Farzedelim Barzani ortakli olsun ne olacak? BP,Shell bunlar ondan çok mu daha iyi?

Arkadasım sakın ol herkez mantık yurutmeye calısıyor Bütün firmalar yakıtlarını tüpraştan alıyorlar.Markalar kendi katkılarını katıp değişik isimler altında millete kitliyorlar yanı sızn 'opetten alıyorlar' olayı hıkaye...Grubun inşaat ve enerjiden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Timuçin Yalı ıle aılecek gorusuyoruz genede sız mersınde bır cıftcı bılın sahıbını :)

Bugün full'den fuulleyemedim dahada alırdı depo 150tl aldım 50.670lt zaten ancak 150tl veriyorlar her araca en fazla....

Aracı aldığımdan beri ilk defa bu kadar benzini birarada gördü depo...................

Ar şirketler grubu, Mersin merkezli. Birçok şirket var bu bünyede. Barzani - Talabani ne ayak kimler uyduruyor bunlari anlamiyorum? En ufak bir google araştırmasında bile elde edilebilecek sonuçlar bunlar. Adamlar halkin yararina, enerji kartellerinin zararina bir uygulama yapiyorlar. Bizde karalamalara hemen geliyoruz...
Farzedelim Barzani ortakli olsun ne olacak? BP,Shell bunlar ondan çok mu daha iyi?

+1

Geri
Üst Alt