Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu yakası cam filmi tavsiyesi

gkydmrstyle

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar konu başlığındada olduğu gibi anadolu yakasında cam filmi yapan işçiliği düzgün ve fiyat konusunda iyi rakamlar veren biyer arıyorum Llumar en iyisi olarak duymuştum lakin 200 tlye elgard yapan yerlerde buldum sizin tavsiyeniz nedir? Yaptıran ve fiyat konusunda uygun yerlerin tavsiyesini bekliyorum.

zeynep kamil de lumar ahmet usta var.fiat biraz pahalıdır fakat üzerine yoktur

Cezmi abinin dediği ahmet camdır ben butun arabaları orda yaptırdım biraz pahalıdır ama bindiğin sure içersinde garanti kapsamında yanı senelerce gönlün rahat kullanırsın 0535 794 94 94 Ahmet'in teki gitmeden iki gün önce ara

ön cam hariç fiatlar o civarda sanırım..bi konuş,farklı yerde ucuz filimle güneş görünce renk soluyor

ön cam hariç fiatlar o civarda sanırım..bi konuş,farklı yerde ucuz filimle güneş görünce renk soluyor
O konuda haklısınz araştırıyorum dediğiniz bende iyisini yaptırıp ugrasmamak istiyorum açıkcası bi kere yapılan bişey olucak sonucda

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt