Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!! Anadolu sigorta !!!

koray.cano

Kayıtlı Üye
Herkeze İyi akşamlar.. Benım canım yandı sizinde yanmasın diye söylüyorum bilginize Anadolu sigorta kadar rezil bir firma görmedim ben .. Benim aracımı geçen hafta perşembeden beri oyalıyorlar bir vida dahi vurmadılar experden halen onay bekliyorlarmış.. 1.700 tl sigortama para bayıldım karşılığı bu olmamalı ! Anadolu sigorta 5.000 tl üzeri hasarları kendi alternatif tamirci araştırıyormuş ve benim işim emlak sektöründe olduğum için araç lazım sigorta bana verdiği aracı yarın alıcak 1 hafta doluyor ve arabam yapılmaya başlansa bile ben 15 güne yakın arabasız kalıcam .. 2-3 gündür şahsuvaroğlu + experi aramaktan çok sıkıldım !!! Böyle rezil bir sistem olamaz ya ben inatla yetkili serviste yaptırmak isterken adam bana tamirci daha uygun fiyat verdi orda yaptırcam diyo !! Şahsuvaroğlu 9 küsürlü fiyat verdi exper 6000tl ye yapan bi yer bulmuş tabi bu tamirci ne kadar orjinal parça kullanır ne kadar düzgün boya yapar o konu şüpheli !!! Yarın son çağre artık anadolu sigortanın genel müdürlüğünü arıcam ! Bunun başka bir çıkış yolu yok mu ne yapmam lazım ?

Dip Not: Kesinlikle Anadolu Sigorta yaptırmayın !!!

koyay ım bu işlerde biraz çıkışmanı tavsiye ederim firma ismi önemli değil

koyay ım bu işlerde biraz çıkışmanı tavsiye ederim firma ismi önemli değil

Ahh be cezmi abim adamla papaz olduk ya adam en sonunda al şu paranı yürü git dicek bana .. Tek ya tek bu 5000 tl üzeri alternatif yer araştıran anadolu sigortaymış ya şuan nasıl rezil oluyorum anlatamam sana ..

olaya bak ya
anadolu sıgortayı ılk defa boyle gordum
bız eskıden butun arabaları orda yaptırırdık sıkıntı cıkmazdı

olaya bak ya
anadolu sıgortayı ılk defa boyle gordum
bız eskıden butun arabaları orda yaptırırdık sıkıntı cıkmazdı

Sorma kardeşim rezil olduk burda ya experi arıyorum artık açmıyorda telefonu yarın genel müdürlüklerini arıcam .. 1 hafta onay beklenırmı yazık günah ya 15 günde şimdi arabasız kaldık resmen mağdurum yaa

Farklı bir olay da ben yaşamıştım. Bir jantımın değiştirilmesi gerekirken autokngde düzeltilmesine karar verdiler. Genel müdürlüğü aradım dilekçe yolladım, sonuç biz yaptırdığımızın arkasındayız problem olursa hallederiz denildi.
Umarım istediğin gibi bir sonuç alırsın.

Anadolu sigorta yaklaşık 2 senedir bu uygulamayı yapıyor.İkame araç ile ilgili çalıştığın acentene bence söyle aracın senden onarım bitene kadar alınmaması için genel müdürlükten onay alsınlar.Genel müdürlük müşteri memnuniyeti için bunu yapmak zorunda...Biz onarım süresi uzayan dosyalarda aracın süresini uzatıyoruz.HEle ki bu gecikme şirketten kaynaklı ise bunu yapmak zorundalar...

bizde araçlarımızın sigorta kasko işleri hep anadolu sigortada bugüne kadar hiç böyle bi durumla karşılaşmadık hemen hemen 2 ayda bir iki kazamız olur ufaklı büyüklü ama can sıkıcı bi durum seninki

çok geçmiş olsun Koray sigorta şirketlerinin sinekten yağ çıkarma operasyonları son dönemlerde ib hayli genişledi kiralık araba olayını sigorta ile görüşmeni ve süreyi uzatmalarını iiste...

korayım gecmıs olsun valaha. yıllardır sahsı arabalarımız ve sırket araclarımız anadolu sıgorta ama sorun yasamadık hıc :S umarım en yakın zamanda hallolur.. gecen bır arkadasım opel ınsıgnıa sının jantı ve aksı ıcın 1.5 ay bekledı.beterın beterı var :D

Geri
Üst Alt