Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!! Anadolu sigorta !!!

Koray geçmiş olsun.Anadolu sıgorta ıle uzun zamandır çalışıyorum.İki sefer kısa aralıklarla sıkıntım oldu ıkısndede sorunsuz bır kere bıle telefon gorusmesı yapmadan işlemlerim yapıldı.Hatta ıkıncısınde aracıma hırsız gırmıstı ne var ne yok herseyı almıştı.Eksper arkadas benım cıhazın yerıne 250 tllık cıhaz vermek ıstedı.sıgortaya hemen durumu acıklayan bır mail yazdım.İki saat sonra anlaşmalı oldukları elektronik firması beni aradı.Abi sigortan aradı istediğin cihazı alabılırsın dedi.Su an sıgortalara çalışan eksperlerın hepsi özel dısarıdan bence senın sorunun buradan kaynaklanıyor.Anadolu sigorta hasar bölümüne şikayet maili atarsan bence daha iyi olur.Sonucta söz uçar yazı kalır.

Anadolu sigorta yaklaşık 2 senedir bu uygulamayı yapıyor.İkame araç ile ilgili çalıştığın acentene bence söyle aracın senden onarım bitene kadar alınmaması için genel müdürlükten onay alsınlar.Genel müdürlük müşteri memnuniyeti için bunu yapmak zorunda...Biz onarım süresi uzayan dosyalarda aracın süresini uzatıyoruz.HEle ki bu gecikme şirketten kaynaklı ise bunu yapmak zorundalar...

Burçak hanım korayın durumu bence eksper denılen arkadastan kaynaklanıyor.

koray öncelikle geçmiş olsun ilk defa Anadolu sigortayla ilgili bir şikayete denk geliyorum.. Anadolu bana göre sigortacılığın devlerinden biri
ve herzamanda müşretilerine sahip çıkar.. senın eksperde bir sorun var bence.. Konuyu daha üst yetkililere bildir.. eminki çözülecektir...

senın eksper kıl çıkmış oda şansına anadolu bu tarz gram önemi olmayan 3-5 binlirayı arayacak bır firma değil
ne demek dışardaki usta ?? öyle birşey yok istediğin yerde yaptırırsın buda yetkili servis olur

Teşekür ederim herkeze .. Şimdi dosyam experden çıktı genel müdürlüğe gidiyor pazartesi belli olucak herşey.. Şikayet maili atmıştık genel müdürlüğe dönüş yaptılar ama boş yani yine aynı şeyleri söylediler p.tesi cevap vericez falan zırvaladılar..Neyse en kötü ihtimal p.tesi ya şahsuvaroğlunda yaptırcaklar arabamı yada para iademi yapıcaklar oda ''en düşük firmanın verdiği rakamı vericekler'' piskil herifler allahın cezası ya :mad: Bende paramı alıp tanıdğım bir abim var orada yaptırıcam !! ADamlar benım arabamı ıhale usulü başka dandik tamırcılerde yaptırmaya çalışıyorlar ayıp be ne dandik firma ya resmen ali cengiz oyunları döndürüyorlar.. ben bütün heryere şikayetimi belli ettim p.tesi günü herşey belli olucak .. Bir daha da anadolu sigortamı tövbeler olsun .. !!

Sayın İlgili

Hasar dosya numarası :266192111 34 FP 3773 plakalı aracıma ,K.yalı – Kadıköy güzergahında arka tarafından başka bir ticari araç tarafından çarpılmıştır.Bende önümdeki araca çarparak durabildim .Başımıza gelen 7/24 kasko yol yardımı cambazlığına da hiç girmeyeceğim .Aracımı Şahsuvaroğlu ford yetkili servisine çektirip tam 1 haftadır ,bize bakan exper Can bey in alternatif servis arayışlarını bekledik .Bizim dosyamızı genel müdürlük hasar bölümü Mete Bey ,Mustafa Bey e göndereceğini söylediler .Şu ana kadar olumlu bir dönüş olmadı .

1-Bana çarpan başka aracın sigortasından yaptırılacak işlem neden bu kadar sürdü?
2-Ben aracımı işimde kullanıyordum ,emlak danışmanlık ofisim var Ataşehir de ve Maltepe de oturuyorum .İşime nasıl gideceğim ?
3-Aracım neden Ford yetkili servisinde yapılmıyor ?Alternatif Skoda servisi vs. fiyat alınıyor?
4-Sigortanızın hem kaskom hemde bana çarpan aracın sigortası dururken beni 1 haftadır bekletme sebebi nedir ?
5-Alternatif fiyat toplama gereği müşterinizi mağdur ettiği halde hala bu konuda ısrar edilme sebebi nedir?
6-Yetkili kişiler neden telefona çıkıp bana bir cevap veremiyorlar merak ediyorum ,poliçe yapılırken bunlar söylenseydi başka firma tercihim olurdu .

Lütfen bir cevap verirseniz bende işimle meşgul olur , sigortamın rahatlığını yaşarım .MAĞDURUM VE BİRAN ÖNCE SİZDEN YANIT BEKLİYORUM .

KORAY SEZGİNER

Adamlara bu maili attım bunlara cevap veremediler !!! yazık ya gerçekten para için herşeyi yapıyorlar :mad:

Koray senın işte bir terslık var bu kesınlıkle eksperden kaynaklanıyor.Benım sıgortada anadolu ekım ayında hatlı mınıbus arkadan carptı.Seat aygüvde anadolu sıgorta üzerinden işlem acıldı aracım hemen yapıldı karsı tarafa rucu yapıldı.Kasko yenilenirken baktım yüzde yüz rucu yapılmış beni etkileyen bir tarafı yok.Daha onceden sıgorta ile fazla bır işin oldu mu kara liste gibi bir listedemisin kaza oranın mı fazla anlayamadım sorun niye cıkıyor.

Kara listede değilim mehmet abi ama dediğin gibi experden kaynaklanıyor sorun .. Arkadaki adam %100 suçlu ama adamda sigorta yok trafik sigortasından yapılıcak arabalar..Benım anlamadığım olay plakamı msj atınca 6000 tl lık hasar gözüküyor.. HAlbu ki benım sigortamdan giden birşey yok ki herşeyi adam karşılıyor ve bunun üstüne neden benım sıgortam halen 5000 tl üstünü araştırırım dıyor bır anlam verebılmıs değilim.. Başka bır sıgorta olsaydı sımdıye kadar almıştım arabamı.. Şimdi p.tesiyi beklicem genel müdürlüğe mail gitmiş p.tesi birazda pazarlık yapıp paramı almaya çalışcam kendim yaptırcam arabayı .!!

Burdaki olay eksperden kaynaklanmıyor.Anadolu sigorta 5000 tl üzeri hasarlarda yetkili servisler fazla tamir ücreti çıkardıkları için servislerden aracı daha ucuza yapan servislere çektiriyor.Burdaki sıkıntı da bu eksper en ucuz onarım bedeli verecek olan servisi araştırırken çok zaman kaybetmiş.

Burdaki olay eksperden kaynaklanmıyor.Anadolu sigorta 5000 tl üzeri hasarlarda yetkili servisler fazla tamir ücreti çıkardıkları için servislerden aracı daha ucuza yapan servislere çektiriyor.Burdaki sıkıntı da bu eksper en ucuz onarım bedeli verecek olan servisi araştırırken çok zaman kaybetmiş.

Tamam da burçak hanım kazada suçlu ben değilim neden benım kaskomdan yapılıyor gibi gözüküyor ben kaskomu bozuyım ki ? Adamın trafik sıgortadan yapılması lazım ısterse 15.000tl olsun anadolu sıgortaya ne ki ? Ben bunu anlamış değilim ..

Tamam da burçak hanım kazada suçlu ben değilim neden benım kaskomdan yapılıyor gibi gözüküyor ben kaskomu bozmuyorum ki ? Adamın trafik sıgortadan yapılması lazım ısterse 15.000tl olsun anadolu sıgortaya ne ki ? Ben bunu anlamış değilim ..

öyle tabi haklısın ne diyim..Bende anlayamadım

Geri
Üst Alt