Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu kavağı çıkarması ...

eee bu balık tutmaya dair bişeydi nereye dönmüş olay, dün hatunla yalnızdık akşam, biraz çıtlattım "Hanımlar varsa beraber yoksa sakın haaaa" gibi bir cevabı alınca kısmet olmadı. Vize çıkmadı yani dün gece :D:D
Faruk abi,ne kadar açık sözlüsün böyle.. :)

Yiyonuz,içiyonuz,fotoları ekliyonuz,ondan sonra adamın canını istetiyonuz ya.. :D

böyle bir organizasyonu hep beraber yapalım icelim sabahlayalım uykusu gelen yada kafayı bulan arabada uyusun :D

çok güzel vakit geçirdim çok uzun zamandır göbeğim çatlıyana kadar bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum telsiz anonsları yolda giderken bile çok eğlendik bu arada mert abinin blowoff harikaydı abi bende isterim :D bixenon un iç organlarımı göstermesi tartışılırdı:D inanın 24saat deseniz kalınırdı o haldeydik hepimiz gece bitsin istemedik sadece 3 e doğru hava keskinleşti o biraz titretti bizi abilerime kardeşlerime bu güzel gün için çok teşekkürler......

Ohhh keyiff :D ve bizsiz geçtimi bığazınızdaann ey ahalii :D bide ben yakındım hani :D nesseymiş bi dahakine artıkın

Geri
Üst Alt